Legionowo: Na razie nie ma zarzutów w sprawie śmiertelnego wypadku w Piekarni Nowel

Piekarnia mieści się na tyłach budynku przy ul. Szarych Szeregów w Legionowie. Fot. arch. Legio24

Prokuratura Rejonowa w Legionowie nie postawiła na razie żadnych zarzutów w związku z tragiczną śmiercią 60-letniego Wojciecha G., który zajmował się obsługą techniczną legionowskiej Piekarni Nowel. Przypomnijmy, że do wypadku doszło 4 stycznia tego roku. Podczas prac konserwacyjnych, wykonywanych przez 60-latka, doszło uruchomienia taśmociągu, który przygniótł wykonującego przegląd mechanika. Mężczyzna zginął na miejscu.

– Śledztwo w sprawie śmierci 60-letniego Wojciecha G. jest prowadzone od 5 stycznia – informuje naszą redakcję Prokurator Rejonowy Ireneusz Ważny. – W toku prowadzonego postępowania dokonano przesłuchania szeregu świadków, uzyskano opinię z sekcji zwłok zmarłego oraz sprawozdanie z kontroli pracodawcy, przeprowadzonej przez Państwową Inspekcję Pracy. Postępowanie nadal znajduje się w fazie „in rem”, co oznacza że dotychczas nie przedstawiono nikomu zarzutu popełnienia przestępstwa – dodaje legionowski prokurator rejonowy.

Niestety na obecną chwilę Prokuratura nie udziela dodatkowych informacji w tej sprawie.

Czytaj więcej na ten temat:

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Na razie nie ma zarzutów w sprawie śmiertelnego wypadku w Piekarni Nowel"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *