Reklama


LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Wieliszew: Szczęśliwy koniec poszukiwań Tomasza P. Sam zgłosił się na komisariat

Reklama

Poszukiwania zaginionego w pierwszy dzień wiosny (21.03) Tomasza P. szczęśliwie dobiegły końca. We wtorek (5.04) mężczyzna sam zgłosił się na komisariat policji w Wieliszewie i wytłumaczył funkcjonariuszom powód swojego tajemniczego zniknięcia.

Reklama

Sprawa zaginięcia 29-letniego Tomasza P. bardzo interesowała naszych czytelników. W ciągu ostatnich kilku dni odebraliśmy wiele wiadomości z pytaniem co dzieje się z mężczyzną. Spieszymy poinformować, że jest on cały i zdrowy i nic mu się nie stało. – Zaginiony 29-letni mężczyzna 5 kwietnia 2016 r. o godz. 14.00 zgłosił się do Komisariatu Policji w Wieliszewie. Jak ustalili policjanci na jego osobie nie zostało popełnione przestępstwo. Sprawa odnośnie poszukiwań zaginionego została zakończona – informuje naszą redakcję st. asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

Rzecznik policji nie chciała podać informacji o powodach zniknięcia Tomasza P. – To są sprawy prywatne, nie będziemy ich publicznie roztrząsać – tłumaczyła Kuligowska naszemu reporterowi.

O sprawie zaginięcia Tomasza P. możesz przeczytać TUTAJ.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

3 razy komentowano

  1. Pojechał do Włoszczowej i z powrotem. A co – nie można – to wolny (?) kraj…

  2. Ciekawe…sprawy prywatne??na profilu FB opisał taka historię,że nie jeden scenarzysta by się nie powstydzil…normalnie jak sytuacja z filmu gangsterskiego…

  3. sprawy prywatne ale pieniądze publiczne z moich podatków ow miedzy innymi. Więc chciałbym znac prywatne powody tego pana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close