Wieliszew: Policja dalej szuka Tomasza P. Nie wiadomo co się z nim dzieje

Fot. arch. Legio24.pl

Jak informuje naszą redakcję Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, funkcjonariusze w dalszym ciągu poszukują 29-letniego Tomasza P., który zniknął bez śladu 21 marca. Obecnie poszukiwania zaginionego mężczyzny prowadzą wyłącznie policjanci. Fundacja ITAKA wycofała go z listy poszukiwanych.

W Legio24.pl, na prośbę czytelników, wracamy do sprawy tajemniczego zaginięcia 29-letniego Tomasza P. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 21 marca na stacji benzynowej w miejscowości Skrzeszew (gmina Wieliszew). W święta wielkanocne na prośbę rodziny i Fundacji ITAKA opublikowaliśmy wizerunek i dane osobowe 29-latka. Dzień później zostaliśmy poproszeni przez rodzinę o “zdjęcie” artykułu, podobna prośba przyszła także z fundacji ITAKA. – Poszukiwania przejęła policja – wyczytaliśmy w mailu przesłanym naszej redakcji przez członków rodziny Tomasza P.

Idąc tym tropem, w środę (30.03) wysłaliśmy odpowiednie pytania do st. asp. Emilii Kuligowskiej, rzecznika prasowego KPP Legionowo. W czwartek otrzymaliśmy odpowiedź. – Policjanci z Komisariatu Policji w Wieliszewie w dalszym ciągu prowadzą czynności w sprawie zaginięcia 29-letniego mężczyzny. Materiały sprawy otrzymaliśmy z Komisariatu Policji Warszawa Bemowo gdzie było zgłoszone zaginięcie przez członka rodziny. Zaginiony w ostatnim czasie zamieszkiwał w gminie Wieliszew. Mężczyzna poszukiwany jest jako osoba zaginiona – poinformowała nas st. asp. Emilia Kuligowska z legionowskiej policji.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Wieliszew: Policja dalej szuka Tomasza P. Nie wiadomo co się z nim dzieje"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *