Reklama

KomunikacjaLegionowskiWiadomości

Legionowo: Kartę Legionowianina ponownie doładujesz w ratuszu

Reklama

Od poniedziałku (1.02) w ratuszu miejskim w Legionowie ponownie można doładować Kartę Legionowianina. Możliwość taką przywrócono po protestach mieszkańców.

Reklama

Kartę Legionowianina można doładować w każdy poniedziałek od godz. 11:00 do 19:00 oraz od wtorku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00.

Z informacji urzędników wynika, że możliwość doładowania karty została przywrócona w odpowiedzi na prośby mieszkańców, którym taką możliwość wcześniej odebrano.

Karta Legionowianina to specjalna, lokalna wersja Warszawskiej Karty Miejskiej. Upoważnia ona jej posiadacza do specjalnych zniżek na bilety okresowe ZTM, które wynikają z obowiązującego w Legionowie Programu Warszawa+.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. Decyzja może i mądra ale godziny w jakich można kartę doładować to już niekoniecznie. Znając życie w tych godzinach większość ludzi jest w pracy i obleganie punktu będzie niewielkie a co za tym idzie ponownie zostanie zlikwidowany z powodu małego zainteresowania.

  2. Choć raz… mądra i rozsądna decyzja! Do tego momentu kończył się bilet i trzeba było albo załadować wcześniej…albo kupić jednorazowy bilet i jechać do stolicy….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close