Znamy idealne miejsce na studniówki i przyjęcia komunijne

Każdego roku po zakończeniu wakacji rodzice podejmują różne ważne decyzje, które dotyczą ich dzieci. Wrzesień to miesiąc wyboru zajęć pozaszkolnych, a w październiku pora rozejrzeć się za miejscem organizacji np. komunii świętej czy studniówki. To właśnie na przełomie września i października jest najlepszy czas na podjecie takiej decyzji.

– Październik to najlepszy czas na podjecie takich decyzji, a jednocześnie też ostatni dzwonek, aby wybrać najlepsze miejsca na tego typu imprezy – mówi Karolina Świderska, Dyrektor hotelu Parasol, znajdującego się nad Zalewem Zegrzyńskim.  – Rodzice często czekają do ostatniej chwili na podjecie takiej decyzji. Np. w marcu czy kwietniu może być już na to za późno, bo najlepsze miejsca zwykle są już zajęte – dodaje Świderska.

Komunia czy studniówka to ważny moment dla dzieci i młodzieży. Studniówka to przecież pierwsza ważna impreza w życiu wkraczających w dorosłość, a komunia dla dzieci i rodziców to bardzo ważne przeżycie duchowe.

– Warto pomyśleć już dziś o odpowiednim miejscu na organizację tych uroczystości – mówi dyrektor Karolina Świderska. – W takim hotelu jak nasz, który daje poczucie niezwykłości, ważne uroczystości na pewno nabiorą jeszcze głębszego blasku, a usytuowanie lokalu tuż przy Zalewie Zegrzyńskim sprawia, że nawet chwile na świeżym powietrzu upłyną Państwu w miłej i romantycznej atmosferze – mówi Świderska.

/art. sponsorowany/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Znamy idealne miejsce na studniówki i przyjęcia komunijne"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *