Reklama

Mazowsze - wiadomości z regionu

Przeżyli razem pół wieku

Reklama

W dniu 29 listopada 2012 roku  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Pokrzywnica odbyły się uroczyste obchody jubileuszu „50-lecia  pożycia  małżeńskiego”. Okolicznościowe medale, w imieniu prezydenta Bronisława Komorowskiego, wręczył Wójt Gminy Pokrzywnica Adam Dariusz Rachuba.

Reklama
foto: UG Pokrzywnica
foto: UG Pokrzywnica

 Wójt złożył jubilatom gratulacje oraz życzył dalszego,  udanego pożycia małżeńskiego . W tym roku medale wraz z gratulacjami i życzeniami dalszych lat szczęśliwego pożycia trafiły do 11 par.

Małżonkowie obchodzący jubileusz 50-lecia:

Teresa i Władysław Chimkowscy, Halina i Ireneusz Gierek , Modesta i Jan Górscy ,Maria  i Jan Jechna, Henryka i Stanisław Korbuszewscy,  Halina i Tadeusz Pichor, Irena i Józef Chojnowscy, Daniela i Franciszek Kucharscy, Stanisława i Eugeniusz Mosakowscy, Adela i Marian Sosnowicz oraz Stefania i Bolesław Topczewscy.

Uroczystość uświetnił występ artystyczny w wykonaniu uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Gzowie pod kierownictwem  Pani mgr Beaty Januszek. Następnie zaproszono dostojnych jubilatów na tort, poczęstunek i wspólne wspomnienia.

/UG Pokrzywnica/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close