Przeżyli razem pół wieku

foto: UG Pokrzywnicafoto: UG Pokrzywnica

W dniu 29 listopada 2012 roku  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Pokrzywnica odbyły się uroczyste obchody jubileuszu „50-lecia  pożycia  małżeńskiego”. Okolicznościowe medale, w imieniu prezydenta Bronisława Komorowskiego, wręczył Wójt Gminy Pokrzywnica Adam Dariusz Rachuba.

foto: UG Pokrzywnica

foto: UG Pokrzywnica

 Wójt złożył jubilatom gratulacje oraz życzył dalszego,  udanego pożycia małżeńskiego . W tym roku medale wraz z gratulacjami i życzeniami dalszych lat szczęśliwego pożycia trafiły do 11 par.

Małżonkowie obchodzący jubileusz 50-lecia:

Teresa i Władysław Chimkowscy, Halina i Ireneusz Gierek , Modesta i Jan Górscy ,Maria  i Jan Jechna, Henryka i Stanisław Korbuszewscy,  Halina i Tadeusz Pichor, Irena i Józef Chojnowscy, Daniela i Franciszek Kucharscy, Stanisława i Eugeniusz Mosakowscy, Adela i Marian Sosnowicz oraz Stefania i Bolesław Topczewscy.

Uroczystość uświetnił występ artystyczny w wykonaniu uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Gzowie pod kierownictwem  Pani mgr Beaty Januszek. Następnie zaproszono dostojnych jubilatów na tort, poczęstunek i wspólne wspomnienia.

/UG Pokrzywnica/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Przeżyli razem pół wieku"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *