Zerowa słuchalność Radia Hobby

0,00% – tyle dokładnie wynosi słuchalność legionowskiego Radia Hobby w Warszawie. To spadek o 0,02% w porównaniu z poprzednim miesiącem. Wyniki słuchalności opublikowane w prestiżowym portalu radiotrack.pl odnoszą się do okresu od września do listopada 2010 roku.
Zerowa słuchalność legionowskiej rozgłośni to efekt dramatycznej sytuacji finansowej spółki nadającej program i przez to ciągłej zmiany ekipy prowadzącej program. W ostatnim czasie z redakcji odszedł ostatni Szef Programu – Tomasz Brzeziński. Na antenie nie usłyszymy już także Radiolokacji oraz kultowego programu DJ Time prowadzonego przez DJ-a Dolara.

Magazyn PRESS w dzisiejszym internetowym wydaniu potwierdził także informacje do których LEGIO24.pl dotarło już kilka dni temu o potężnej egzekucji komorniczej w spółce na kwotę przekraczającą 95 tysięcy złotych. Egzekucja odbywa się niespotykaną dotąd metodą – za pośrednictwem reklamodawców. To oni mają wpłacać pieniądze na pokrycie wierzytelności, płacąc za reklamy nie na konto radia lecz komornika.

REKLAMA

Magazyn PRESS potwierdził także nieoficjalne informacje jakoby na jednym z najbliższych posiedzeń Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji miała zająć się sprawą listu byłych pracowników Radia Hobby, którzy proszą o odebranie radiu Koncesji. Byli pracownicy oskarżają spółkę nadającą program Radia Hobby o nieprzestrzeganie Prawa Pracy, Kodeksu Cywilnego oraz zapisów Koncesji. Prezes radia zaprzecza oskarżeniom pracowników.

Tymczasem w Legionowie coraz bardziej daje się odczuć dezaprobatę mieszkańców, którzy nie potrafią zrozumieć współpracy władz samorządowych z rozgłośnią. Zdaniem mieszkańców Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe nie powinny współpracować z firmą podejrzewaną o despotyzm i brak poszanowania pracowników oraz kojarzącą się z wyzyskiem.

Tu znajdziesz link do najnowszych badań słuchalności (kliknij)

(źródło : radiotrack.pl, press.pl)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Zerowa słuchalność Radia Hobby"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *