Reklama
Foto/WideoLegionowskiNajważniejszePo godzinachWiadomości

Zegrze Płd: Piknik WOPR – gość specjalny Prezydent Komorowski

Reklama

Bezpłatne rejsy tramwajem wodnym, prezentacje sprzętu ratunkowego oraz pokazy udzielania pierwszej pomocy to tylko niektóre atrakcje Pikniku Rodzinnego z WOPR-em, który odbywa się w Zegrzu Południowym (gmina Nieporęt).

Reklama

Po godz. 16:00 uczestników Rodzinnego Pikniku z WOPR odwiedził Prezydent RP Bronisław Komorowski wraz z małżonką. Wizyta była częścią trwającej kampanii wyborczej.

Tuż po przybyciu Prezydent zwiedził siedzibę legionowskiego WOPR, następnie para prezydencka obejrzała pokaz pierwszej pomocy. W swoim krótkim wystąpieniu Prezydent Komorowski wyraził radość, że może być w Zegrzu Południowym i świętować tradycyjną majówkę. Życząc wszystkim udanej zabawy popłynął, w towarzystwie między innymi Mateusza Kusznierewicza w rejs po Zalewie Zegrzyńskim.

/red/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

3 razy komentowano

  1. nie mogę patrzeć jak ten nie rob, dzięki któremu nic sie nie zmienilo w tym kraju prowadzi kampanie i ludzie go słuchają, podziwiają… Mam nadzieje że społeczeństwo przejrzy na oczy i nie bedzie głosowało dalej na rządy PO które doprowadzają ten kraj do podziału tego kraju na bogatych i biednych. Na ludzi którzy dzieki znajomościom i ładnym nogom mają wysokie stanowiska i ludzi młodych z wyższym wykształceniem, ktorzy jak ja zarabiają 1200 miesięcznie na zlecenie i na razie nie mają możliwości na lepsze życie… LUDZIE DAJCIE MOŻLIWOŚĆ INNYM LUDZIOM RZĄDZIC, MOŻE ONI ZMIENIĄ COŚ W TYM KRAJU NA LEPSZE…

  2. Posty negatywne o Komorowskim nie są publikowane chyba coś to znaczy.

  3. Pionek który nie podjął sam swojej decyzji. A te podjęte to tylko na niekorzyść społeczeństwa. Ludzie przeanalizujcie ile złego wam uczynił.Kobiety na pewno go całują za 8 lat więcej niewolniczej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button