Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Zegrze: Policjanci zabezpieczyli kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych

Reklama

W środę (5.12) policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją KPP Legionowo weszli do jednego z lokali znajdujących się w miejscowości Zegrze (gmina Serock). Funkcjonariusze zabezpieczyli znajdujące się w nim 3 nielegalne automaty do gier hazardowych oraz 3 stanowiska komputerowe gotowe do gry. Śledztwo wyjaśni, czy w zegrzyńskim lokalu prowadzony był nielegalny salon gier. Jeśli podejrzenia funkcjonariuszy się potwierdzą, właścicielowi urządzeń może grozić nawet do 3 lat więzienia.

Reklama

– W środę, w godzinach porannych, policjanci weszli do lokalu, który był w ich zainteresowaniu i wewnątrz znaleźli trzy automaty do gier hazardowych oraz trzy stanowiska z terminalami internetowymi włączone i gotowe do gry. Na miejsce zdarzenia zostali wezwani funkcjonariusze z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie i zabezpieczyli urządzenia. Teraz celnicy będą prowadzić dalsze postępowanie i wyjaśniać wszystkie okoliczności związane z podejrzeniem prowadzenia w lokalu nielegalnego hazardu – informuje w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Legionowie.

Właścicielowi nielegalnych urządzeń może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Policjanci przypominają, że zgodnie z nowelizacją Ustawy o grach hazardowych, od 1 kwietnia 2017, podmioty prywatne nie mogą urządzać gier na automatach poza kasynami gier (oznacza to również zakaz posiadania automatów do gier poza wyjątkami wskazanymi w ustawie, np. kasyna, dostawcy, serwisanci).

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

 1. ZAPRACOWANI POLICJANCI BUDY PRZY STACJI PKP OD STRONY OŚ. PIASKI NIE ZAUWAŻAJĄ…
  MOŻE GDYBY WIĘKSZA BYŁA JAK STADION NARODOWY TO BY ZOBACZYLI.
  TEN INTERES JEST POD KAMERĄ – WYSTARCZY USTAWIĆ I PRZEJRZEĆ MATERIAŁ.
  JAKIE TO CIĘŻKIE DO WYKRYCIA DLA POLICJANTÓW – WARTO POROZMAWIAĆ Z MIESZKAŃCAMI OSIEDLA TO POKAŻĄ WŁADZY GDZIE TA BUDA STOI 🙂
  SĄ OSOBY KTÓRE BYŁY W ŚRODKU NIBY PRZEZ POMYŁKĘ I WIDZIAŁY AUTOMATY.
  KTO PYTA NIE BŁĄDZI PANOWIE Z KPP.
  CO DNIA TAM PARKUJĄ AUTA NA TABLICACH Z GB, NDM I INNE – DRESOWE TOWARZYSTWO CELEBRUJE OTWARCIE JAK I DZIAŁALNOŚĆ.
  CIEKAWE – CZY SIĘ COŚ ZMIENI – NAM SZAJSU DRESOWEGO I LEWIZNY NA PIASKACH NIE TRZEBA, TO KIEDYŚ BYŁO “WZOROWE” OSIEDLE LEGIONOWA.
  A CO NA TO PREZYDENT ZE STAROSTĄ ODPOWIEDZIALNI ZA BEZPIECZEŃSTWO MIASTA ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close