Zegrze: Ciężarówka zajechała mu drogę, uciekając uderzył w bariery

Fot. arch. policja.pl

W środę (1.04) około godz. 12:00 policjanci ruchu drogowego legionowskiej komendy zostali wezwani do kolizji jaka miała miejsce na moście w Zegrzu. Kierowca samochodu osobowego uciekając przed zajeżdżającą mu drogę ciężarówką zjechał w bok i uderzył w bariery ochronne. Na szczęście nic mu się nie stało.


Jak tłumaczył policjantom kierowca opla corsy, 33-letni Robert B. w pewnej chwili jadąca przed nim ciężarówka bez ostrzeżenia zmieniła pas ruchu z prawego na lewy. Ponieważ mogło dość do zderzenia pojazdów kierowca opla wykonał szybki skręt w prawo. Niestety stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę. Na szczęście nic mu się nie stało, ale w oplu został uszkodzony cały przód.

Ponieważ auto znajdowało się na drodze i stanowiło zagrożenie dla ruchu kołowego na miejsce została wezwana straż pożarna. Strażacy z Wojskowej Straży Pożarnej i JRG Legionowo zepchnęli auto na pas zieleni. Zutylizowali również niewielką plamę oleju oraz posprzątali jezdnię z fragmentów pojazdów.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierowca opla był trzeźwy. Niestety ciężarówka odjechała z miejsca zdarzenia. Komisariat Policji w Serocku prowadzi czynności mające na celu ustalenie tożsamości jej kierowcy.

7 kolizji i jeden wypadek w środę

Środa nie była najszczęśliwszym dniem dla kierowców poruszających się po drogach powiatu legionowskiego. Funkcjonariusze drogówki odnotowali aż 7 kolizji oraz jeden wypadek, w którym zginęły dwie osoby.

O wypadku w Nieporęcie przeczytaj TUTAJ
O kolizji na legionowskim wiadukcie przeczytaj TUTAJ

Do stłuczek doszło jeszcze w Legionowie na Piłsudskiego, w Chotomowie na Kordeckiego i Partyzantów oraz w Szadkach, gdzie jedna ciężarówka wjechała w tył drugiej. W tym ostatnim zdarzeniu uczestniczył obywatel Łotwy.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Zegrze: Ciężarówka zajechała mu drogę, uciekając uderzył w bariery"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *