Zatrzymany przez CBŚ w okolicy Kauflandu groźny przemytnik narkotyków to mieszkaniec Legionowa

Pieniądze znalezione przy Marku W., Fot. CBŚP

We wtorek (24.01) około godz. 11:00, na DK 61 w okolicy legionowskiego marketu Kaufland rozegrały się sceny niczym z amerykańskiego filmu sensacyjnego. Strzelanina i wybuchy granatów hukowych były częścią wielkiej akcji Centralnego Biura Śledczego Policji – informuje w opublikowanym w piątek (3.02) komunikacie Biuro Prasowe CBŚ. Podczas tej akcji zatrzymany został groźny przemytnik narkotyków, 48-letni Marek W. Pracownik Biura Prasowego CBŚ potwierdził naszej redakcji, że zatrzymany jest mieszkańcem Legionowa.

– Funkcjonariusze warszawskiego CBŚP, wspierani przez policjantów z Wydziału Realizacyjnego KSP na jednej z ulic Legionowa zatrzymali przemytnika narkotyków. Według ustaleń śledczych, mężczyzna mógł posiadać broń palną i dlatego zatrzymanie miało charakter bardzo dynamiczny. Policjanci użyli granatów hukowych, co kompletnie zaskoczyło przestępcę poruszającego się swoim samochodem – czytamy w komunikacie wydanym przez CBŚ.

W aucie, policjanci CBŚP zabezpieczyli blisko 90 tys. funtów. Natomiast w domu mężczyzny kolejne 8,5 tys. funtów i 50 tys. euro. Według szacunków śledczych wartość mienia znalezionego u przestępcy sięga blisko 1,2 mln złotych.

W Prokuraturze Okręgowej w Warszawie, mężczyzna usłyszał zarzuty przemytu 20 kilogramów heroiny i handlu narkotykami. Na wniosek prokuratora został tymczasowo aresztowany.

Przestępcy grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Zatrzymany przez CBŚ w okolicy Kauflandu groźny przemytnik narkotyków to mieszkaniec Legionowa"

  1. Misiaczek67 | 04/02/2017, godz. 10:56 |

    Cały czas PiS myśli że ciemny naród wszystko kupi. Gdyby weszła ustawa likwidująca powiat legionowski wtedy Legionowo zostanie zapyziałą gminą na obrzeżach wielkiej metropolii pozbawioną decydowania prawie o wszystkim . Należy się temu przeciwstawić. A Pan Sasin niech się weźmie za uczciwą pracę bo do tej pory niczym się nie wykazał oprócz walki o stołki.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *