Reklama

Mazowsze - wiadomości z regionu

Zarzuty za kradzież ogrodzenia

Reklama

Policjanci z posterunku w Pomiechówku przedstawili zarzuty 54-letniemu Włodzimierzowi K. i 24 letniemu Pawłowi F., mieszkańcom powiatu nowodworskiego, którzy podejrzani są o kradzież elementów ogrodzenia o wartości 70 000 zł. Do zdarzenia doszło na przełomie 2011/2012 roku na terenie jednej z działek położonych w gm. Pomiechówek. Mężczyznom grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

fot. KPP Nowy Dwór Maz.

Do kradzieży ogrodzenia doszło na przełomie 2011 i 2012 roku na terenie jednej z działek położonych w gm. Pomiechówek. Nieznani sprawcy dokonali demontażu siatki i słupków ogrodzeniowych. Właściciel oszacował wtedy straty na 70 000 zł.

Mundurowi przystąpili do ustalenia i wykrycia sprawców tego zdarzenia. Mimo podjętych na szeroką skalę czynności nie udało się zatrzymać podejrzanych.

Funkcjonariusze nie poprzestali jednak w wysiłkach i prowadzili dochodzenie. W ubiegły czwartek, 14 lutego podczas realizowania innej sprawy, mundurowym udało się ustalić podejrzanych kradzieży ogrodzenia sprzed ponad roku.

Włodzimierz K., i Paweł F., zostali doprowadzeni do Posterunku i usłyszeli zarzut kradzieży. Mężczyźni w rozmowie z policjantami przyznali się do popełnionego przestępstwa i poddali dobrowolnie karze.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close