Zaprosili go na urodziny. Okradł gości.

O tym, że złodzieje nie mają żadnych skrupułów, przekonały się dwie uczestniczki  imprezy urodzinowej, która odbyła się w jednej z pułtuskich restauracji.  W czasie zabawy straciły one bowiem swoje telefony komórkowe.   

fot. sxc.hu

W niedzielę w Komendzie Policji w Pułtusku pojawiła się 16-latka ze swoim ojcem. Osoby te zgłosiły, że podczas imprezy urodzinowej w jednej z pułtuskich restauracji, ktoś ukradł z torebki dziewczyny telefon komórkowy. Niedługo po tym zgłosiła się kolejna dziewczyna. Na tej samej imprezie i w ten sam sposób skradziono jej komórkę. Wartość skradzionych przedmiotów wynosiła ok. 1600 zł. Złodziej wykorzystał atmosferę dobrej, hucznej imprezy i to, że nikt nie zwraca uwagi na swoje osobiste rzeczy. Skradzionymi przedmiotami nie cieszył się jednak długo.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego pułtuskiej komendy pracujący nad tą sprawą szybko ustalili  sprawcę kradzieży. Okazał się nim jeden z uczestników imprezy – niespełna 19-letni mieszkaniec Pułtuska.  Za dokonany czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

/Anna Balcerzak, KPP Pułtusk/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Zaprosili go na urodziny. Okradł gości."

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *