Zakroczym: Urządził piekło własnej rodzinie

Policjanci z Zakroczymia zatrzymali 53-letniego Jana C., mieszkańca powiatu nowodworskiego, który podejrzany jest o znęcanie się nad rodziną. Mężczyzna usłyszał zarzut z art. 207§1kk. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policji połączony z nakazem opuszczenia lokalu mieszkalnego i zakazem zbliżania się do rodziny. 53-latkowi grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Na posterunek w Zakroczymiu zgłosiła się kobieta, która powiedziała policjantom, że jej mąż nadużywający alkoholu od kilku lat znęca się nad nią i dziećmi. Ciągle ich wyzywa, straszy, zakłóca ciszę nocną. Prawie każdego dnia wraca do domu pijany i zaczyna się gehenna.

Funkcjonariusze z miejscowego komisariatu przystąpili do wyjaśnienia całej sprawy. Kiedy pojechali na miejsce mężczyzna był pod wpływem alkoholu i agresywnie zachowywał się w stosunku do rodziny. 53-latek został zatrzymany i trafił do celi. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policji połączony z natychmiastowym nakazem opuszczenia miejsca zamieszkania i zakazem zbliżania się do żony i dzieci.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Zakroczym: Urządził piekło własnej rodzinie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *