Zakroczym: Napadł na kobietę wracającą z pracy

Policjanci z nowodworskiej prewencji zatrzymali 33-letniego Roberta W., mieszkańca powiatu płońskiego, który podejrzany jest o dokonanie rozboju. Mężczyzna zaatakował 34-letnią kobietę, która wieczorem wracała z pracy. 33-latek wyrwał jej torebkę, w której były dokumenty i rzeczy osobiste. Dodatkowo podczas zatrzymania podejrzany znieważył policjantów. Robert W. usłyszał już zarzuty i trafił pod policyjny dozór. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Nowy Dwór Maz.

fot. KPP Nowy Dwór Maz.

W minioną sobotę (14.09), późnym wieczorem do dyżurnego nowodworskiej komendy zadzwoniła roztrzęsiona kobieta, która powiedziała, że w Zakroczymiu napadł ją nieznany mężczyzna i zabrał torebkę. Na miejsce natychmiast pojechały załogi policjantów. Poszkodowana powiedziała mundurowym, że kiedy wracała z pracy nagle od tyłu dostała cios w okolice barku, a następnie nieznany mężczyzna wyrwał jej torebkę i uciekł w pola.

Policjanci przystąpili do pościgu za sprawcą rozboju. Już po 10 minutach funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa, a następnie odzyskali skradzione przedmioty. Podczas zatrzymania mężczyzna uciekał oraz szarpał się i wyzywał policjantów.

Podejrzany Robert W., trafił do celi. 33-latek usłyszał zarzut rozboju oraz znieważenia policjantów. Wczoraj prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policji.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Zakroczym: Napadł na kobietę wracającą z pracy"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *