Zakroczym: Miał nóż. Zabił w trakcie awantury

Nowodworscy policjanci ujęli 30-letniego Arkadiusza L. podejrzanego o zabójstwo 55-letniej kobiety. Zgodnie z ustaleniami funkcjonariuszy, 30-latek w trakcie awantury zaatakował kobietę nożem. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz dożywocie.

fot. KPP Nowy Dwór Maz.Zatrzymany Arkadiusz L. Fot. KPP Nowy Dwór Maz.

We wtorek (3.06) policjanci z nowodworskiej komendy interweniowali w sprawie awantury, do której doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Tylnej w Zakroczymiu (o czym informowaliśmy w tej wiadomości). Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 30-letni mężczyzna ranił nożem dwie kobiety, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Niestety całe zajście miało tragiczny finał – 55-latka poniosła śmierć na miejscu. Z kolei druga poszkodowana została przewieziona do szpitala.

Niebezpieczny 30-latek nie pozostawał długo na wolności. Dzięki podjętym przez funkcjonariuszy czynnościom służbowym mężczyzna trafił do celi już następnego dnia (4.06). „Aktualnie śledczy wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia oraz motywy działania podejrzanego” – informuje rzecznik prasowy nowodworskiej policji, Szymon Koźniewski.

/kh/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Zakroczym: Miał nóż. Zabił w trakcie awantury"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *