Reklama

CiekawostkiPo godzinach

Zagłosuj na Baśkę!

Reklama

Szlak Baśki Murmańskiej w Twierdzy Modlin ma szanse stać się wydarzeniem historycznym 2012 roku organizowanym przez Muzeum Historii Polski! Baśka pokonała ponad 50 innych kandydatów i znalazła się w finałowej dwunastce. Teraz potrzebuje głosów Internautów! Pomożecie Baśce?

Reklama

fot. Damian Ochtabiński

Muzeum Historii Polski wraz z portalem „Historia.org.pl” ogłosiły plebiscyt na „Wydarzenie Historyczne Roku”. Spośród 65 zgłoszeń jury konkursu wybrało  12 najciekawszych wydarzeń. Wśród nich znalazł się szlak Baśki Murmańskiej w Modlinie Twierdzy.

Celem plebiscytu jest uhonorowanie organizatorów, twórców oraz inicjatorów najciekawszych przedsięwzięć historycznych w 2012 roku i popularyzacja historii. O zwycięstwo Szlak Baśki będzie rywalizować z otwarciem nowej siedziby Muzeum Marynarki Wojennej czy otwarciem odbudowanego polskiego cmentarza w Koji nad Jeziorem Wiktorii w Ugandzie.

Teraz pora na głosowanie internautów. Potrwa ono do 31 marca. Ogłoszenie wyników planowane jest na 7 kwietnia. Głosować na Baśkę Murmańską można na stronie whr2012.muzhp.pl

/UM Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close