Zagłosuj na Baśkę!

Szlak Baśki Murmańskiej w Twierdzy Modlin ma szanse stać się wydarzeniem historycznym 2012 roku organizowanym przez Muzeum Historii Polski! Baśka pokonała ponad 50 innych kandydatów i znalazła się w finałowej dwunastce. Teraz potrzebuje głosów Internautów! Pomożecie Baśce?

fot. Damian Ochtabiński

Muzeum Historii Polski wraz z portalem „Historia.org.pl” ogłosiły plebiscyt na „Wydarzenie Historyczne Roku”. Spośród 65 zgłoszeń jury konkursu wybrało  12 najciekawszych wydarzeń. Wśród nich znalazł się szlak Baśki Murmańskiej w Modlinie Twierdzy.

Celem plebiscytu jest uhonorowanie organizatorów, twórców oraz inicjatorów najciekawszych przedsięwzięć historycznych w 2012 roku i popularyzacja historii. O zwycięstwo Szlak Baśki będzie rywalizować z otwarciem nowej siedziby Muzeum Marynarki Wojennej czy otwarciem odbudowanego polskiego cmentarza w Koji nad Jeziorem Wiktorii w Ugandzie.

Teraz pora na głosowanie internautów. Potrwa ono do 31 marca. Ogłoszenie wyników planowane jest na 7 kwietnia. Głosować na Baśkę Murmańską można na stronie whr2012.muzhp.pl

/UM Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Zagłosuj na Baśkę!"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *