„Zadzieram kiecę i lecę”, czyli bieg w spódnicach po ulicach Legionowa (wideo)

Bieg w spódnicach po ulicach Legionowa, fot. Blog Kalejdoskop Biegacza

W niedzielę (18.03) punktualnie w południe, w Legionowie odbyła się niecodzienna impreza sportowa pod tytułem “Zadzieram kiecę i lecę”. Był to pierwszy Babski Bieg w spódnicach, którego organizatorką i pomysłodawczynią była Ania Szlendak. Ania to znana popularyzatorka biegania, która w Powiecie Legionowskim organizuje liczne eventy rekreacyjne i sportowe.

Ania apelowała – w wirtualnej przestrzeni – by kobiety licznie wzięły udział w pierwszym, jedynym, niepowtarzalnym babskim biegu w kieckach. Hasłem przewodnim niedzielnej imprezy był slogan: “Wybiegaj siebie na wiosnę”. Odzew był imponujący. Na bieg przybyło około 200 kobiet – podaje na swojej stronie internetowej blog „Kalejdoskop Biegacza”.

Początek imprezy miał miejsce przed legionowskim ratuszem, a do biegu uczestników zagrzewał sam Prezydent Miasta Legionowo, Roman Smogorzewski. Przed startem odbyła się rozgrzewka, a następnie uczestnicy wyruszyli w 3 kilometrowy bieg rekreacyjny, którym kierowała pomysłodawczyni imprezy. Po biegu nastąpiło uroczyste wręczenie medali i kwiatów.

Jak zauważa autor „Kalejdoskopu Biegacza”, w imprezie uczestniczyło również kilku odważnych Panów, którzy przebrani w damskie kiecki biegli razem z wesołą ekipą roześmianych Pań.

Zobacz materiał wideo z imprezy przygotowany przez „Kalejdoskop Biegacza”

/red., Blog „Kalejdoskop Biegacza”/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "„Zadzieram kiecę i lecę”, czyli bieg w spódnicach po ulicach Legionowa (wideo)"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *