Zabił kobietę i uciekł

foto: KPP Pułtusk

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Gnaty Lewiski pow. Pułtusk. Kierujący Polonezem potrącił kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze zatrzymali już podejrzanego o spowodowanie tego wypadku.

foto: KPP Pułtusk

Do wypadku doszło 16 listopada, około godziny 16.30 w jednej ze wsi gminy Winnica pow. Pułtusk. Sprawca potrącił kobietę idącą poboczem, po czym uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając jej pomocy. Potrącona kobieta została znaleziona dopiero następnego dnia rano przez przypadkowego kierowcę. Mężczyzna niezwłocznie zawiadomił policję. 59- letnia kobieta zginęła na miejscu.

Policjanci, którzy pracowali przy tej sprawie ustalili sprawcę i zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzanego o spowodowanie wypadku. Funkcjonariusze znaleźli też samochód, którym mężczyzna kierował. W momencie zatrzymania był pijany – miał 1,1 promila alkoholu w organizmie. Dzisiaj (19.11) pułtuski sąd aresztował go na trzy miesiące. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

/KPP Pułtusk/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Zabił kobietę i uciekł"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *