Z Warszawy na Mazury przez Legionowo

1 lipca br. ciężki sprzęt budowlany wjechał na kolejny odcinek drogi krajowej 61 przechodzący przez Legionowo. Wojewoda Mazowiecki dokonał oficjalnego rozpoczęcia prac. Na początku czerwca br. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała z firmą Strabag umowę na realizację inwestycji wartej 25,5 mln złotych.

I etap przebudowy drogi obejmuje odcinek od obwodnicy Jabłonny do oddanego w grudniu zeszłego roku nowego wiaduktu w Legionowie (II etap). Termin zakończenia prac przewidziany jest na 30 lipca 2011 roku, jednak Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski wyraził nadzieję, że ulegnie on skróceniu, ze względu na ważność inwestycji i potrzeby komunikacyjne mieszkańców.

Przy okazji wizyty, Wojewoda Mazowiecki wspólnie ze Starostą Legionowskim Janem Grabcem, Wicestarostą Januszem Kubickim i Zastępcą Prezydenta Legionowa Piotrem Zadrożnym, zapoznał się z przebiegiem prac remontowanej obecnie drogi powiatowej 1825 W (ul. Sobieskiego), której termin inwestycji doskonale dopasowany został do przebudowy ul. Warszawskiej.

(źródło i foto : www.powiat-legionowski.pl)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Z Warszawy na Mazury przez Legionowo"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *