Reklama

KomunikacjaMazowsze - wiadomości z regionu

Z Modlina do Gdańska i Wrocławia. Sprzedają bilety

Reklama

Jak podaje linia lotnicza Ryanair – od czwartku (5.12) można rezerwować bilety na loty z Modlina do Wrocławia i Gdańska. Ceny mają zaczynać się od 99 zł w jedną stronę – ale czy na pewno?

Reklama

fot. Port Lotniczy Warszawa-Modlinfot. Port Lotniczy Warszawa-Modlin

Od kwietnia 2014 roku Ryanair będzie obsługiwał 2 połączenia krajowe na trasach Warszawa/Modlin – Gdańsk i Warszawa/Modlin – Wrocław. W czwartek (5.12) wystartowała sprzedaż biletów –  najtańsze mają kosztować 99 zł.

Loty będą realizowane nowym samolotem Boeing 737. Nie będą się one jednak odbywały przez cały rok – sezon ma potrwać do końca października.

W ciągu ostatnich dwóch lat Ryanair stał się linią lotniczą nr 1 w Polsce i przewiózł więcej pasażerów niż LOT. Dwa pierwsze połączenia krajowe (…) przyniosą znacznie niższe ceny biletów lotniczych i wreszcie uwolnią Polaków od wysokich cen LOT-u na trasach do Gdańska, Wrocławia i Warszawy Modlin.

Michael Cawley, wiceprezes Ryanaira

Jak to wygląda w praktyce?

O godzinie 10:50 system rezerwacji Ryanair pozwalał na wykupienie biletu na trasie Modlin-Gdańsk. Do Wrocławia obecnie biletu nie można zakupić. Jest to spowodowane tym, że przewoźnik nie wprowadził jeszcze do systemu odpowiednich zmian. Sytuacja powinna zmienić się w ciągu dnia.

Próżno na razie szukać też ceny 99zł za bilet do Gdańska – najniższa opłata oscyluje w granicach 112 zł. Prawdopodobnie na trasie do Wrocławia zostanie zaoferowana niższa cena. Jednak na razie trzeba czekać na uruchomienie trasy w  systemie rezerwacyjnym.

fot. bookryanair.comfot. bookryanair.com

/wł/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close