Z Legionowa dla całego Mazowsza – nowa formuła Radia Hobby 89,4 FM

Począwszy od soboty (01 maja) legionowskie Radio Hobby rozpoczęło zmianę programu. Radio ma teraz nową przyjazną formułę. Muzyka nadawana na antenie radia jest lekka i melodyjna. Są to głównie utwory muzyki tanecznej. Obecnie dominują nieco starsze nagrania dance-owe wzbogacone o szlagiery muzyki pop. Radio jest dynamiczne i co najważniejsze jeszcze bardziej interaktywne.  Swoją formułą nawiązuje do zlikwidowanego prawie 10 lat temu Radia Mazowsze. Jak mówi Jarosław Malinowski, nowy szef muzyczny stacji, niebawem na antenie pojawi się jeszcze więcej muzycznych niespodzianek. Już dziś (4 maja) radio rozpoczyna emisję codziennej  audycji “Złota Godzina”. Przez 60 minut, między 12:00 a 13:00 na antenie pojawiać się będą szlagiery lat 60-tych, 70-tych oraz 80-tych.

Zmiany w muzyce to jednak tylko początek zmian w ramówce. Niebawem Radio Hobby rozpocznie emisję lokalnych serwisów informacyjnych, które nadawane będą od poniedziałku do piątku – 5 razy dziennie oraz w weekendy 4 razy dziennie. Będzie także Magazyn Informacji Lokalnych nadawany codziennie popołudniu. Zmiany w programie zaowocowały także rotacją audycji autorskich: Z anteny znika program “Trudne Pytania” i program z gotyckim rockiem. 2 godziny później pojawią się w poniedziałki “Kamienie”, w innym czasie nadawana będzie audycja “Radiolokacja”, która znajdzie miejsce w niedzielnym programie, po godzinie 20:00.  “Hobby Nocą” zamienia się w “Hobby Night” i będzie emitowane później niż dotychczas. Prowadzący audycję “Hobby Nocą” będą prowadzić także codzienne pasmo “Hobby Wieczór”, które będzie się pojawiać już od 18:00.

Pojawią się także zupełnie nowe programy. Już od następnej soboty pomiędzy 19:00 – 21:00 czas umili “Club FM”. Na razie program będzie prowadził w pojedynkę  Sebastian Sokołowski, w drugiej połowie maja dołączy do niego Marcin Fabisiak.

W radiu nastąpiły także zmiany personalne. Stanowisko Szefa Programu objął Sebastian Sokołowski.

(źródło: własne)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Z Legionowa dla całego Mazowsza – nowa formuła Radia Hobby 89,4 FM"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *