ReklamaKulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Bez znieczulenia! Występ Kabaretu Paranienormalni w legionowskim ratuszu już 22 października

Reklama

22 października w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbędzie się niecodzienne wydarzenie kulturalne – występ popularnej grupy kabaretowej Paranienormalni. Artyści legionowskiej publiczności zaprezentują się z nowym programem zatytułowanym „Bez znieczulenia”. Bilety na występ są już dostępne w sprzedaży internetowej.

Reklama

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena

„Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Występ kabaretu Paranienormalni w sali widowiskowej legionowskiego ratusza planowany jest na czwartek (22 października) na godz. 19:00. Bilety w cenie 60 złotych są do nabycia przez internet.

Kliknij aby kupić bilet!

Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994.

Spotkanie z kabaretem Paranienormalni, zgodnie z zapowiedziami organizatorów, ma potrwać prawie 2 godziny!

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close