ReklamaKulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Z humorem trzeba żyć! Występ Kabaretu Paranienormalni w legionowskim ratuszu. ZMIANA TERMINU

Reklama

15 kwietnia 2021 roku w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbędzie się niecodzienne wydarzenie kulturalne – występ popularnej grupy kabaretowej Paranienormalni. Artyści legionowskiej publiczności zaprezentują się z nowym programem zatytułowanym „Z humorem trzeba żyć”. Bilety na występ są już dostępne w sprzedaży internetowej.

Reklama

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni Paranienormalni rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia – czytamy w zaproszeniu przesłanym przez organizatorów tego wydarzenia.

Paranienormalni w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! – oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu.

Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa – niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać.

Występ kabaretu Paranienormalni w sali widowiskowej legionowskiego ratusza planowany jest na 15 kwietnia 2021 roku. Bilety w cenie 60 złotych są do nabycia przez internet.

Kliknij aby kupić bilet!

Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994.

Spotkanie z kabaretem Paranienormalni, zgodnie z zapowiedziami organizatorów, ma potrwać prawie 2 godziny!

AKTUALIZACJA 15.10.2020 ROKU

Jak informuje organizator wydarzenia, występ kabaretu został przesunięty z 22 października 2020 roku na 15 kwietnia 2021 roku. – Zmianie ulega wyłącznie data. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (sektory, miejsca pozostają te same) .

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close