Reklama

LegionowskiListy do redakcjiWiadomości

Wzruszający list Wojtka Kowalczyka do Czytelników Legio24.pl

Reklama

We wtorek (29.03) na naszą redakcyjną skrzynkę dotarł wzruszający list od zmagającego się z ciężką chorobą mieszkańca Legionowa – Wojtka Kowalczyka. Poniżej publikujemy go w całości.

Reklama

Kochani czytelnicy Legio24 serdeczne życzenia od Wojtka Kowalczyka na Święta Wielkanocne!

Wielki Tydzień – nie ma ważniejszego tygodnia w całym roku. W ten świąteczny czas miałem przeszczep komórek macierzystych. Jest to mój kolejny przeszczep, a po każdym czuję się co raz lepiej , bo choroba przestała postępować – co dla mnie jest sukcesem! Dzięki Waszej pomocy mogę mieć jeszcze nadzieję, mogę być pod opieką wspaniałego Zespołu Specjalistów ze Szpitala Centrum Medycznego Klara w Częstochowie i Dr. Dariusza Boruczkowskiego z PBKM Polski Bank Komórek Macierzystych.

Kochani, to dzięki Waszej pomocy mogę kontynuować swoje leczenie. Mam bowiem zgodę na kolejne przeszczepy i kontynuację leczenia, cieszę się życiem, śpiewam, oddycham, żyję. Każdy z Nas ma swoje marzenia. Moim marzeniem jest być zdrowym. Mieć szansę i cieszyć się za każdym razem gdy uda mi się być wśród Was, być aktywnym, móc długo siedzieć i żeby nie brakowało powietrza w piersiach do siedzenia i do śpiewania. Dziękuję Wszystkim Wam za pomoc. Moje życie i moje leczenie to wyścig z czasem, a każdy przybliża mnie do czasu leku Terapii Genowej.

Gdybym miał jeszcze raz wybór to podjąłbym swój krzyż-wyzwanie dane mi przez Boga, Chce wypełnić swoją drogę nadziei i sprostać tym problemom, wierze w szczęśliwe etapy i dobry koniec. Wierzę w tej drogi sens…

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam dużo radości, niech dają Wam radość wspólnego przeżywania i moc pokonywania codziennych trudności 🙂

Wojtek Kowalczyk

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close