Reklama
Informatory urzędowe

Wyjątkowe „Mikołajki”

Reklama

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie zorganizowało zabawę „mikołajkową” dla wyjątkowych gości. W imprezie, która odbyła się 5 grudnia, wzięli udział niepełnosprawni – podopieczni Koła Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski przy TPD w Legionowie oraz dzieci z rodzin zastępczych, mieszkających w powiecie legionowskim. „Mikołajki” zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie.

Reklama

Uroczystość rozpoczął starosta Jan Grabiec, który wraz z ówczesnym członkiem zarządu Powiatu Januszem Kubickim złożył dzieciom życzenia udanej zabawy. Serdeczne słowa skierował również do pracowników i wychowawców dziękując im za zaangażowanie w pracę na rzecz dzieci.

Tego dnia wszystkim dopisywały humory. Gwoździem programu artystycznego był interaktywny teatrzyk kukiełkowy, który za pomocą nieposłusznego młynarza pokazał gościom, jak ważne są słowa: przepraszam, proszę i dziękuję. Potem dzieci przy słodkim poczęstunku, malowaniu buziek i wspólnym dekorowaniu świątecznych bombek doczekały się Świętego Mikołaja, który hojnie obdarował je prezentami.

/MK, Starostwo Powiatowe w Legionowie/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button