Wybory samorządowe na os. Piaski: Mirosław Grabowski – kandydat na radnego z Naszego Miasta Naszych Spraw

Mirosław Grabowski, kandydat na Radnego Komitetu Wyborczego Nasze Miasto Nasze Sprawy, Fot. NMNS

W najbliższą niedzielę (3.12) w Legionowie odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miasta. Swojego radnego wybiorą mieszkańcy os. Piaski. Ponowny wybór przedstawiciela lokalnej społeczności okazał się konieczny, po rezygnacji z funkcji radnego Józefa Dziedzica. W Legio24 przedstawiamy sylwetkę kandydata Stowarzyszenia Nasze Miasto Nasze Sprawy – Mirosława Grabowskiego.

MIROSŁAW GRABOWSKI – 56 lat, wykształcenie wyższe, emerytowany żołnierz zawodowy, aktualnie pracownik dużej przychodni medycznej w Warszawie. Prawie całe życie zawodowe związany z wojskiem i służbą zdrowia. Żonaty, dwoje dzieci.

Od 26 lat mieszkaniec Osiedla Piaski. Zaangażowany społecznie. Przez wiele lat pełnił funkcję przewodniczącego Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 8, przewodniczącego Rady Zespołu Szkół, a następnie przewodniczącego Rady Rodziców Liceum Ogólnokształcącego im Marii Konopnickiej w Legionowie.

Obecnie jest aktywnym członkiem Społecznej Rady Wspólnot Mieszkaniowych Osiedla Piaski. Nigdy nie należał do żadnej partii politycznej. Jest członkiem Legionowskiego Stowarzyszenia Promocji Samorządności Nasze Miasto Nasze Sprawy, wnosząc znaczący wkład w jego działalność. Zdecydował się na start wyborach, aby reprezentując w Radzie Miasta mieszkańców osiedli „Piaski” i „Kozłówka” skuteczniej dbać o ich interesy.

– Dołożę wszelkich starań, aby wraz z Państwem zmieniać oblicze naszych osiedli na lepsze. W szczególności będę zabiegał o inwestycje w infrastrukturę dotyczącą dróg i parkingów, zajmę się zagospodarowaniem tzw. „dużych działek wspólnotowych”, będę otwarty na potrzeby osób starszych, a także rodzin wymagających pomocy z uwagi na swoją trudną sytuację życiową. Z uwagi na moją wcześniejszą działalność bliskie mi są sprawy edukacji i możliwości spędzania wolnego czasu przez naszą osiedlową młodzież. W swojej pracy radnego będę korzystał z najlepszych doświadczeń mojego kolegi Józka Dziedzica – mówi kandydat Mirosław Grabowski.

Mirosław Grabowski startuje z Listy numer 1.

Wybory uzupełniające w Okręgu Wyborczym numer 5, na legionowskim os. Piaski odbędą się w najbliższą niedzielę – 3 grudnia.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Wybory samorządowe na os. Piaski: Mirosław Grabowski – kandydat na radnego z Naszego Miasta Naszych Spraw"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *