Miasto Legionowo

Okregi-Legionowo

Kandydaci na prezydenta Legionowa

Kandydaci na radnych Rady Miasta Legionowo

 

Okręg
1

 

  • Michalski Konrad (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Lerman Maciej Michał (KW Etyka i Prawo);
  • Drukalski Daniel (KWW Jacka Ryszarda Kacy);
  • Polnicki Jacek (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy);
  • Zieliński Kazimierz (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego).
Okręg
2

 

  • Pakuła Teresa Helena (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Moryl Bogumiła Komitet (KWW Republikanie Legionowo);
  • Lewandowski Paweł (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy).
Okręg
3

 

  • Nerlo Tomasz (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Smogorzewski Marcin (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego).
Okręg
4

 

  • Więcek Aleksandra (KWW Republikanie Legionowo);
  • Frąckiewicz Rafał (KW Etyka i Prawo);
  • Parcheta Łukasz (Komitet Wyborczy Społeczna Inicjatywa Lokalna);
  • Gortat Marcin (KWW Młodzi dla Legionowa);
  • Głażewski Paweł (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy).
Okręg
5

 

  • Konstantynowicz Łukasz Kamil (KWW Młodzi dla Legionowa);
  • Dziedzic Józef (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy).
Okręg
6

 

  • Błaszkowski Dariusz (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy);
  • Brański Ryszard Wojciech (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego);
  • Kołaczyk Wojciech Grzegorz (KW Partia Zieloni).
Okręg
7

 

  • Kaca Jacek Ryszard (KWW Jacka Ryszarda Kacy);
  • Urbaniak Władysław (Komitet Wyborczy Społeczna Inicjatywa Lokalna);
  • Tarka Stanisław Władysław (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy);
  • Zawada Jacek Piotr (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego) ;
  • Baczyńska Julita (KWW Julity Baczyńskiej).
Okręg
8

 

  • Sierakowski Tadeusz Wojciech (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Klejment Janusz Jan (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego);
  • Pieńkowski Artur Adam (KWW Artura Pieńkowskiego).
Okręg
9

 

  • Szlaga Lech Jerzy (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Jóźwiak Jacek Wojciech (KW Platforma Obywatelska RP);
  • Luzak Małgorzata (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy).
Okręg
10

 

Okręg
11

 

  • Koryś Zdzisław (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Pliżga Kacper Roman (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy);
  • Szulc Tadeusz Kazimierz (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego).
Okręg
12

 

  • Kalinowski Andrzej Stanisław (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Podgórska Sylwia (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy);
  • Zakrzewska Monika (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego).
Okręg
13

 

  • Skóra Jolanta Agata (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Wnuk Magdalena (KWW Republikanie Legionowo);
  • Krupic Łukasz (KW ETYKA I PRAWO);
  • Pachulski Mirosław Maciej (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego).
Okręg
14

 

  • Matecki Beniamin Dawid (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Borkowska Agnieszka (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego).
Okręg
15

 

  • Ulkie Danuta Krystyna (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy);
  • Budzyńska Teresa (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego).
Okręg
16

 

  • Pawłowska Karolina Elżbieta (KWW Kotwa);
  • Makowiecka Elżbieta Kamila (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego);
  • Smuniewski Leszek (KWW Leszka Smuniewskiego).
Okręg
17

 

  • Stankiewicz Henryk Jan (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Sułkowska Anna Jadwiga (KW Etyka i Prawo);
  • Podgórski Mariusz (KWW Młodzi dla Legionowa);
  • Piaścik Damian Patryk (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy);
  • Aksamit Adam (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego);
  • Pietuch Marcin (KWW Wspólnota Lokalna).
Okręg
18

 

  • Kaniewski Krzysztof (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Jóźwiak Jacek (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy);
  • Zaklika Agata Iwona (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego).
Okręg
19

 

  • Płaciszewski Kazimierz Benedykt (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Pawłowski Artur Piotr (KWW Kotwa);
  • Woźniak Beata (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego);
  • Petryka Dariusz (KWW TKM).
Okręg
20

 

  • Moryl Joanna (KWW Republikanie Legionowo);
  • Rynek Sławomir Andrzej (KWW Kotwa);
  • Kiełbasiński Bogdan Kazimierz (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy);
  • Żuchowski Artur Adam (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego).
Okręg
21

 

  • Perycz Bogusław Feliks (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Szymański Mirosław Robert (KW Etyka i Prawo);
  • Łaniewska Anna (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego).
Okręg
22

 

  • Rostkowski Daniel (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy);
  • Cichocki Przemysław (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego);
  • Banak Marek (KWW Nasze Legionowo).
Okręg
23

 

  • Zieliński Grzegorz (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Borowik Andrzej (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy);
  • Bogucka-Frańczak Marta Maria (KWW Prezydenta Romana Smogorzewskiego).

Gdzie głosować? – kliknij tu!