Gmina Wieliszew

Okregi-Wieliszew

Kandydaci na wójta Gminy Wieliszew

Kandydaci na radnych Gminy Wieliszew

Okręg
1

 

  • Fabisiak Marcin (KWW Pawła Kownackiego);
  • Blando Zofia (KW Etyka i Prawo);
  • Płochocki Artur (KWW Wspólnota Lokalna).
Okręg
2

 

  • Bieńkowski Grzegorz (KWW Pawła Kownackiego);
  • Stachnik Jadwiga (KW Etyka i Prawo);
  • Stachnik Agnieszka (KWW Wspólnota Lokalna);
  • Grosser-Zaborowska Urszula Bogumiła (KWW Mewa Solidarni).
Okręg
3

 

  • Cieśliński Michał (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Wrzesińska Danuta Elżbieta (KWW Pawła Kownackiego);
  • Karwat Renata (KW Etyka i Prawo);
  • Przegaliński Mariusz (KWW Wspólnota Lokalna).
Okręg
4

 

  • Kwiatkowski Sławomir (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Zbroch Grzegorz (KWW Pawła Kownackiego);
  • Wróbel Janusz Andrzej (KW Etyka i Prawo);
  • Bożym Jarosław (KWW Wspólnota Lokalna).
Okręg
5

 

  • Sarna Dorota (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Donat Magdalena Jolanta (KWW Pawła Kownackiego);
  • Misztal Dariusz (KW Etyka i Prawo);
  • Wojciechowski Sławomir (KWW Wspólnota Lokalna).
Okręg
6

 

  • Stoberska Małgorzata Danuta (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Gajda Robert Marek (KWW Pawła Kownackiego);
  • Antosiewicz Elżbieta (KW Etyka i Prawo );
  • Czajka Marek (KWW Wspólnota Lokalna).
Okręg
7

 

  • Cendrowski Kazimierz (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Kuciński Jacek Marek (KWW Pawła Kownackiego);
  • Bitowski Ryszard (KW Etyka i Prawo);
  • Andrzejewski Waldemar (KWW Wspólnota Lokalna).
Okręg
8

 

  • Kwiatkowski Przemysław (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Miętek Łukasz Piotr (KWW Pawła Kownackiego);
  • Żołek Stanisław (KW Etyka I Prawo );
  • Oktaba Teodora (KWW Wspólnota Lokalna);
  • Tarszys Wojciech Jakub (KWW Spokojny Bezpieczny Wieliszew).
Okręg
9

 

  • Snopek Andrzej (KWW Pawła Kownackiego);
  • Zozula Arkadiusz Paweł (KW Etyka i Prawo);
  • Chrzanowski Marek (KWW Wspólnota Lokalna).
Okręg
10

 

  • Kwiatkowska Grażyna (KWW Pawła Kownackiego);
  • Szypulska Anna (KW Etyka i Prawo);
  • Suchenek Łukasz (KWW Wspólnota Lokalna).
Okręg
11

 

  • Drozdowski Jacek (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Donarski Rafał (KWW Pawła Kownackiego);
  • Stachnik Marek Władysław (KW Etyka i Prawo);
  • Greśkiewicz Andrzej Zenon (KWW Wspólnota Lokalna);
  • Kijewski Marek Andrzej (KWW Marka Kijewskiego).
Okręg
12

 

  • Sołtys Jan Zbigniew (KWW Pawła Kownackiego);
  • Sołtys Wiktor (KW Etyka i Prawo);
  • Andrzejczyk Katarzyna (KWW Wspólnota Lokalna).
Okręg
13

 

  • Miętek Artur (KWW Pawła Kownackiego);
  • Knauber Kamil Stanisław (KW Etyka i Prawo);
  • Kwiatkowska Emilia (KWW Wspólnota Lokalna).
Okręg
14

 

  • Przybysz Sylwester Stefan (KWW Pawła Kownackiego);
  • Przybył Janina (KW Etyka I Prawo );
  • Poniatowski Tadeusz Sławomir (KWW Wspólnota Lokalna);
  • Glandzberg Maciej (KWW Wspólna Sprawa Pozytywnie).
Okręg
15

 

  • Długołęcka Bożena (KW Prawo i Sprawiedliwość);
  • Korolczuk Danuta (KWW Pawła Kownackiego);
  • Zezoń Edwin Eugeniusz (KW Etyka i Prawo);
  • Bojanowski Wojciech (KWW Wspólnota Lokalna);
  • Szelpuk Jerzy (KWW: Nasz Michałów – Wspólna Przyszłość).

 Gdzie głosować? – kliknij tu!