Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Wojewoda sprawdzi, czy można było uniknąć śmierci Rafała

Reklama

Wojewoda Mazowiecki sprawdzi, czy działania ratownicze zespołów pogotowia ratunkowego podjęte w poniedziałek (9.03) wobec Rafała W. były prawidłowe. Choć nie ma przesłanek, że lekarze i ratownicy popełnili błąd, to jednak władze województwa chcą przeanalizować ich prace.

Reklama

Postępowanie wyjaśniające zarządzone przez wojewodę będzie się odbywało przy udziale konsultantów z dziedziny ratownictwa medycznego, intensywnej terapii oraz anestezjologii. Mają oni dokładnie sprawdzić, czy ratownicy zrobili absolutnie co w ich mocy aby uratować życie 19-letniego mieszkańca Legionowa.

Są już znane ostateczne wyniki sekcji zwłok

Zadławienie się woreczkiem z marihuaną było przyczyną śmierci Rafała W. – to wnioski płynące z oficjalnych wyników sekcji zwłok nastolatka. Według biegłych, do śmierci w żaden sposób nie przyczyniły się osoby trzecie.

Przypomnijmy, że do tragicznej śmierci Rafała doszło w poniedziałek (9.03). Podczas policyjnej interwencji, w okolicy Urzędu Skarbowego nastolatek najpierw stracił przytomność, a odwieziony do szpitala zmarł.

/red/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. Ej wojewoda…..to ja bez sprawdzania wiem że ćpun mógł uniknąć śmierci. Jak by miał mózg nie wyżarty przez prochy i nie wpierd…ał torebki z prochami to by żył. Widzisz wojewoda ja ci za darmo zrobiłem ekspertyzę. Zapisz sobie wyniki mojej ekspertyzy i zajmij się w końcu problemami normalnych ludzi……

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button