Wojak Boxing Night: Będą walczyć w Arenie

Fot. materiały prasowe

18 kwietnia 2015 r. fanki i fani boksu na własne oczy przekonają się, co oznacza “ringowa wojna”. Boks zawodowy w najlepszym wydaniu już po raz czwarty zawita do Legionowa, za sprawą gali “Wojak Boxing Night – Never Step Back”.

W walce wieczoru rewanż pomiędzy Pawłem Głażewskim (23-2, 5 KO), a Maciejem Miszkiniem (16-3, 4 KO). Pojedynek w wadze półciężkiej na dystansie 10 rund to nie tylko spełnienie ambicji obu pięściarzy, ale wyjście organizatorów naprzeciw oczekiwaniom kibiców, którzy domagali się rewanżu Miszkinia z Głażewskim. Ich ubiegłoroczne starcie w Legionowie rozgrzało publiczność do czerwoności swym przebiegiem oraz nieco kontrowersyjnym werdyktem, przyznającym zwycięstwo w tym bardzo wyrównanym pojedynku, Głażewskiemu. Eksperci zgodnie twierdzą, iż to starcie było absolutnym hitem 2014 roku.

W drugiej walce wieczoru niepokonany Kamil Szeremeta (9-0, 1 KO) zmierzy się z Rafałem Jackiewiczem (46-12-2, 21 KO) – b. Mistrzem Europy i pretendentem do tyt. Mistrza Świata IBF. Napięcie między pięściarzami narastało w zastraszającym tempie, głównie za sprawą obraźliwych wywiadów, jakich udzielili obaj Panowie, zgodnie twierdząc, że sprawa znajdzie swój finał na ringowych deskach w Legionowie.

Ponadto organizatorzy przewidzieli 4 inne pojedynki zawodowe. Jak co roku karta walk będzie bardzo mocną stroną całego widowiska, o którego oprawę zadbają organizatorzy – Konspol Babilon Promotion oraz Sferis KnockOut Promotions – których ubiegłoroczna impreza w Legionowie została okrzyknięta mianem “Polskiego Las Vegas”.

Tego nie można przegapić !

Wojak Boxing Night

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Wojak Boxing Night: Będą walczyć w Arenie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *