ReklamaNajważniejszeWiadomości

Legionowo: Co planuje ratusz ws. Willi Kozłówka?

Reklama

Willa Kozłówka to jeden z najstarszych i najładniejszych budynków Legionowa, posiadający bogatą historię. Dziś nico już zapomniany, leżący na uboczu w rozwidleniu torów kolejowych, osłonięty szczelnie rosnącymi dookoła drzewami i krzakami. Jest jednak szansa, że ta wspaniała budowla odzyska swój dawny blask i będzie służyła wszystkim mieszkańcom. Urząd Miasta Legionowo planuje bowiem willę wyremontować i zrobić z niej miejsce kulturalnych spotkań.

Reklama

Na razie urzędnicy przymierzają się do realizacji pomysłu rewitalizacji Willi Kozłówka. Na stronie internetowej ratusza pojawiła się ankieta, w której samorządowcy proszą o wyrażenie swojej opinii o ofercie kulturalnej Legionowa i dodatkowo pytają, czy mieszkańcy byliby zainteresowani ofertą wynikającą z przystosowania zabytkowego budynku do celów kulturalnych. Miałyby się tam odbywać wystawy, warsztaty, występy artystyczne, a nawet koncerty.

Ankietę można wypełnić do 25 sierpnia. Link znajdziesz TUTAJ.

Jak czytamy w informacji opublikowanej przez Urząd Miasta Legionowo, ratusz planuje wnioskować o przyznanie środków zewnętrznych na przeprowadzenie rewitalizacji Willi Kozłówka.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close