Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Wierzbica: Zderzenie czterech ciężarówek. Jedna osoba w szpitalu

Reklama

W poniedziałek (17.10) około godz. 14:20, na Drodze Krajowej nr 61 w miejscowości Wierzbica (gmina Serock) doszło do zderzenia aż czterech samochodów ciężarowych. Przyczyną tego karambolu była nadmierna prędkość jednego z pojazdów. W wyniku zdarzenia jeden z kierowców odniósł na tyle poważne obrażenia, że wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala.

Reklama

Jak relacjonuje naszej redakcji podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej przyczyną wypadku była nadmierna, niedostosowana do warunków panujących na drodze prędkość z jaką poruszał się jeden z pojazdów – samochód marki DAF, kierowany przez 34-letniego mężczyznę. Kierujący nie zdążył wyhamować przed poprzedzającym go IVECO i wjechał mu w naczepę. Siła uderzenia była na tyle duża, że pchnięty do przodu IVECO uderzył w znajdującą się przed nim ciężarówkę marki VOLVO, a ta z kolei uderzyła w tył kolejnego pojazdu, także marki VOLVO. W wyniku tego karambolu ranna została jedna osoba – 38-letni kierujący IVECO. – Mężczyzna z urazem nogi został przewieziony przez pogotowie ratunkowe do szpitala – mówi podkom. Kuligowska z legionowskiej policji.

Z badań trzeźwości przeprowadzonych przez policjantów wynika, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności wypadku bada Komisariat Policji w Serocku.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. W końcu udało się sprawiedliwości zatriumfować – dekle jeżdżący z nadmierną prędkością sami się eliminują

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close