Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Wierzbica: Przekroczył prędkość o 99 km/h. Musi pożegnać się z prawem jazdy

Reklama

W sobotę (9.04) po godz. 22:00 policjanci z legionowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego nissana. Powodem było przekroczenie dozwolonej w terenie zabudowanym prędkości aż o 99 km/h. 19-letni miłośnik szybkiej jazdy, zgodnie z przepisami stracił prawo jazdy.

Reklama

Do zdarzenia doszło w miejscowości Wierzbica na ul. Wyszkowskiej. Jak się okazało podczas kontroli, 19-letni mężczyzna, mieszkaniec Warszawy krótko cieszył się swoim upragnionym prawem jazdy. Uprawnienia zdobył bowiem w lipcu ubiegłego roku. Nie przeszkodziło mu to jednak w zuchwałym łamaniu przepisów dotyczących ruchu drogowego.

Jak informuje st. asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo, wobec przekroczenia dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym o 99 km/h, 19-latkowi z Warszawy policjanci zatrzymali prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

4 razy komentowano

  1. “A wy pewnie na rowerach jeżdzicie albo cinqeczento dlatego macie takie zdanie. Zabranie prawa jazdy na 3 miesiące jest wystarczające.”
    Ooooo odwzwał sie właściciel golfa albo BMW wielkiej mocy rdzy sypanej po kolejnym spalonym kapciu

  2. A wy pewnie na rowerach jeżdzicie albo cinqeczento dlatego macie takie zdanie. Zabranie prawa jazdy na 3 miesiące jest wystarczające.

  3. Należy karac finansowo i nie na niby,kara musi byc wysoka np.1000 pln.za każde 10 km/h i nieodwołalna.Kto nie ma na mandat przepadek samochodu obojętnie jest jego,żony czy tatusia,niech idiotom pojazdu nie udostępniają.

  4. I słusznie. Więcej takich potencjalnych morderców jeździ po drogach. Eliminacja to bezpieczeństwo dla pozostałych użytkowników dróg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close