ReklamaSport

Wielki sukces Legionowskiej Akademii Sportów Walki

Reklama

W weekend 20-22.06 we Wrocławiu odbyła się XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Taekwon-do WTF (odmiana olimpijska). W Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych Legionowska Akademia Sportów Walki zaprezentowała się wyśmienicie zdobywając sześć medali, w tym trzy z najcenniejszego kruszcu.

Reklama

20140622_172739Fot. – LASW. Szczęśliwi zawodnicy oraz trener Legionowskiej Akademii Sportów Walki

Podopieczni trenera Grzegorza Ratigowskiego drużynowo zajęli najniższy stopień podium za takimi potęgami jak AZS AWF Poznań i Start Olsztyn. Na sukces złożyły się dobre występy następujących zawodników: Karolina Czymerska (kat. -41kg) – zajęła miejsca 5-8, Jakub Podgórski (kat. -37kg) – zdobył brązowy medal. Arkadiusz Kuskowski (kat. -53kg) – wywalczył brązowy oraz srebrny krążek w dwuboju. Tytuły mistrzowskie wywalczyli: Rafał Jagiełło (kat. -61kg) i jego brat Robert (kat. -65kg). Swój tytuł sprzed roku obronił Hubert Hołubowicz (kat. -49kg), który zdeklasował rywali, wygrywając wszystkie walki przed czasem.

Jak powiedział trener Ratigowski Gazecie Lokalnej Legio Ekstra jego zawodnik czeka na powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Kadetów, które odbędą się w dniach 24-27.07 w Baku (Azerbejdżan). Młodym taekwondzistom gratulujemy udanego startu.

/Michał Machnacki/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close