Wielka Majówka 2016 i lato pełne koncertów nad Jeziorem Zegrzyńskim!

CKR Promenada w Białobrzegach i Letnieimprezy.pl zapraszają na wielkie otwarcie sezonu koncertowego, które odbędzie się w długi Majowy Weekend.

30 kwietnia 2016 (sobota) na imprezie Disco Piknik zagrają Zespół AKCENT – Zenon Martyniuk, Mario Bischin, Defis, Czadoman i Bobi!  Start wydarzenia przewidziany jest na godzinę 15:00, a pierwsze koncerty rozpoczną się o godzinie 17:00 i potrwają do północy.

Jak zapewniają organizatorzy nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych – wśród nich zjeżdżalnie, place zabaw, animatorzy, przejazd kucykiem i kule wodne. Będzie to więc bez wątpienia jeden z najciekawszych sposobów na rozpoczęcie długiego weekendu nad Jeziorem Zegrzyńskim, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych.

Bilety na imprezę Disco Piknik w cenie 35 zł nabyć będzie można zarówno elektronicznie, jak i bezpośrednio w dniu imprezy w kasie imprez Promenada. Dzieci do lat 12 wchodzą gratis.
Adres: CKR Promenada ul. Spacerowa 35, 05-127 Białobrzegi, gmina Nieporęt.

plakat_promenada_30kwietnia

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA w Białobrzegach to także:

 • Rozbudowana gastronomia,
 • Ogromna, pełna natury przestrzeń rekreacyjna,
 • Parkingi,
 • Długa piaszczysta plaża,
 • Molo z przystanią żeglarską,
 • Strefa koncertowa,
 • Beach Bar,
 • Pizzeria,
 • Restauracja,
 • Country Saloon ,
 • Bogate zaplecze Hotelowe.

Następnego dnia House Music Festival

Dla wszystkich, którzy chcieliby zostać w Promenadzie na dłużej, organizatorzy przewidzieli również imprezę na dzień kolejny. Będzie to House Music Festival, czyli impreza o charakterze klubowo-houseowym, na której zagrają najbardziej znani w Polsce dj’e grający muzykę house: Neewald, DJ W, Micro, Matush, Pietras i Fill.

promenada_house_music_festival

Więcej o tym wydarzeniu znajdziecie na profilu https://www.facebook.com/ImprezyPromenada

Będą kolejne imprezy

Jak się okazuje Disco Piknik, który odbędzie się 30 kwietnia to dopiero początek koncertowego sezonu w CKR Promenada. Organizatorzy przewidują realizację jeszcze kilku wydarzeń rozrywkowych w sezonie letnim 2016. – W związku z ogromnym potencjałem turystycznym i rekreacyjnym Jeziora Zegrzyńskiego, pragniemy poza ofertą gastronomiczną, dostarczyć gościom Promenady i wszystkim przyjezdnym miłych, muzycznych wrażeń – mówi Paweł Berent, jeden z organizatorów Disco Pikniku w Promenadzie i właściciel projektu Letnieimprezy.pl. – Stawiamy na wesołą i taneczną atmosferę, bezpieczeństwo oraz wysoki poziom naszych imprez. Na swoim koncie mamy realizację dużych wydarzeń i festiwali, w różnych regionach Polski i bardzo cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączy w tym roku CKR Promenada, które w naszej ocenie posiada najlepszą infrastrukturę i zaplecze do realizacji tego typu wydarzeń nad Jeziorem Zegrzyńskim – dodaje Berent.

My ze swojej strony trzymamy kciuki za cały projekt, bo od dłuższego czasu docierały do nas sygnały, że tego typu koncertowa przestrzeń nad Jeziorem Zegrzyńskim byłaby idealnym miejscem na połączenie wypoczynku, rekreacji i rozrywki.

Gdzie szukać szczegółów?

Link do wydarzenia „30.04.2016 Disco Piknik” na portalu facebook – https://www.facebook.com/events/1547314828901840/
Więcej informacji o imprezie można znaleźć także na stronie imprez – www.imprezypromenada.pl
W zakresie noclegów warto odwiedzić stronę CKR Promenada – www.promenadacountry.com

1 raz komentowano artykuł "Wielka Majówka 2016 i lato pełne koncertów nad Jeziorem Zegrzyńskim!"

 1. Koncerty to za dużo powiedziane 😉

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *