Reklama

LegionowskiPo godzinachSportWiadomości

Wieliszewski Crossing startuje 31 stycznia

Reklama

W niedzielę (31.01) startuje tegoroczna edycja popularnej imprezy sportowej Wieliszewski Crossing. Miłośnicy biegania i jazdy na rowerze będą mogli spróbować swoich sił w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, jakie niewątpliwie występują o tej porze roku. Start i metę biegu przewidziano na terenie liceum ogólnokształcącego w Komornicy.

Reklama

Wieliszewski Crosiing to cykliczna impreza odbywająca się o każdej porze roku. Miłośnicy biegania oraz dwóch kółek biorąc w niej udział mogą więc zasmakować sportowej rywalizacji w każdych warunkach atmosferycznych. Impreza jest tak przygotowana, aby osoby w różnym wieku i na różnym poziomie sportowym, bez względu na kondycję, mogły wziąć w niej udział.

Podczas zbliżającej się tegorocznej edycji zimowej uczestnicy zmierzą się na czterech dystansach. Dzieci do 6 roku życia pobiegną trasą o długości ok. 400 metrów, te nieco starsze będą musiały przebiec dwa razy tyle. Dorośli biegacze, startujący w biegu głównym będą mieli do przebycia dystans ponad 7 km, a cykliści ponad 13. Za sportową zabawę na świeżym powietrzu młodzi zawodnicy otrzymają słodkie upominki. Na wszystkich uczestników zawodów czekają także pamiątkowe medale.

Gdzie?

Impreza rozpocznie się na terenie liceum ogólnokształcącego w Komornicy, przy ul. Nasielskiej o godz. 9:00 i potrwa około 5 godz.

W tym roku przewidziano 4 edycje Wieliszewskiego Crossingu. Poza tą zimową odbędzie się także wiosenna, letnia i jesienna. Wpisowe na jeden bieg wynosi 10 zł. Jeśli ktoś chciałby zapisać się na wszystkie edycje „z góry” zapłaci 30 złotych.

WC_2016_zima

Więcej informacji na temat biegu można uzyskać klikając TUTAJ.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close