Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Wieliszew: Zdewastował karetkę pogotowia i zranił ratowniczkę. Grozi mu nawet 3 lata więzienia

Reklama

Legionowska policja zatrzymała 38-letniego mężczyznę, który podejrzewany jest o czynną napaść na ratowniczkę medyczną, zdemolowanie karetki pogotowia oraz jazdę po pijanemu. Do zdarzenia doszło w niedzielę (08.09) w miejscowości Krubin (gmina Wieliszew). 38-latkowi grozi nawet 3 lata więzienia.

Reklama

W niedzielne przedpołudnie, w miejscowości Krubin doszło do wypadku. Kierujący toyotą 38-letni mieszkaniec powiatu legionowskiego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w znak drogowy, a następnie dachował. Na miejsce został wysłany patrol policji oraz karetka pogotowia.

Rannemu w wypadku 38-latkowi została udzielona pomoc medyczna. To właśnie w trakcie jej trwania kierujący toyotą zaatakował ratowniczkę medyczną. W przypływie szału zniszczył także karetkę pogotowia wybijając w niej szybę oraz demolując wnętrze.

Agresywny mężczyzna został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2 promile alkoholu.

Teraz mężczyznę czeka rozprawa sądowa. Będzie odpowiadał za jazdę po pijanemu, napaść na funkcjonariusza publicznego oraz zniszczenie mienia. Grozi mu nawet 3 lata więzienia.

38-latek był już wcześniej karany za jazdę po pijanemu.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close