ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Wieliszew: Zaczepiał ludzi przed sklepem, znieważył policjantów. 48-latek może iść do więzienia nawet na 3 lata

Reklama

Policjanci z Wieliszewa zatrzymali 48-letniego mężczyznę, który w agresywny sposób zaczepiał przechodniów w okolicy jednego ze sklepów. Dodatkowo mężczyzna znieważył interweniujących w jego sprawie funkcjonariuszy. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi nawet 3 lata więzienia.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie wydanym przez Komendę Powiatową Policji w Legionowie, w miniony weekend funkcjonariusze otrzymali informację, że pod jednym ze sklepów na terenie gminy Wieliszew mężczyzna zaczepia przechodniów i zachowuje się agresywnie. Kiedy policjanci dojechali pod wskazany adres, zauważyli odpowiadającego rysopisowi mężczyznę. W momencie gdy stróże prawa wysiedli z radiowozu mężczyzna zaczął im ubliżać, nie stosował się do poleceń wydawanych przez mundurowych, groźbą chciał zmusić policjantów do odstąpienia od czynności służbowych. Od 48 – latka wyczuwalna była woń alkoholu.

Rzeczniczka legionowskich policjantów podkom. Justyna Stopińska informuje, że po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, śledczy przedstawili 48-latkowi dwa zarzuty dotyczące znieważanie funkcjonariusza oraz wywierania wpływu na czynności służbowe mundurowych. Za swoje zachowanie mieszkaniec powiatu legionowskiego odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close