Wieliszew: „Wyklikaj” plac zabaw w Górze

Gmina Wieliszew zgłosiła się do konkursu “Podwórko Nivea”. Jeśli znajdzie się w gronie zwycięzców otrzyma fundusze na budowę placu zabaw. Taki plac zabaw miałby powstać w Górze, koło wiaty postawionej nad zbiornikiem wodnym zwanym “Wielką Stopą”. By to miejsce powstało potrzebne są jednak głosy internautów.


Ogólnopolskie głosowanie startuje 1 kwietnia 2015 i potrwa do końca miesiąca. By wesprzeć inicjatywę, trzeba wejść na stronę www.nivea.pl/podworko i oddać ważny głos w zakładce Twoja Lokalizacja. Codziennie każdy mieszkaniec ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę.

Sprawa warta jest zachodu, bo “Podwórko Nivea” ma odpowiadać na potrzeby dzieci w różnym wieku i nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka czy zabawa na trzepaku. Jednym słowem ma być to coś więcej niż tradycyjny plac zabaw dostępny wyłącznie dla dzieci – czytamy na stronie internetowej wieliszewskiego ratusza.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Wieliszew: „Wyklikaj” plac zabaw w Górze"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *