Wieliszew: Wyjątkowy koncert na Dzień Kobiet. Bilety w cenie 15 zł już do kupienia

Paulina Serwatka z zespołem wystąpi 11 marca w sali im. Klenczona w Wieliszewie, Fot. GOK Wieliszew

W sobotę (11.03) w Sali im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie odbędzie się niezwykły koncert z okazji Dnia Kobiet. Na scenie będziemy mogli podziwiać znakomitą artystkę Paulinę Serwatkę wraz z zespołem, która zaprezentuje kilkanaście polskich piosenek w nowych, inspirujących aranżacjach. Jak zapowiadają organizatorzy, podczas koncertu nie zabraknie momentów lirycznych, choć przeważać będzie rytm i energia, a to wszystko okraszone pięknymi emocjami! Pojawią się również niespodzianki! Bilety w cenie 15 złotych są już do nabycia w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach oraz Urzędzie Gminy Wieliszew.

– Co prawda tegoroczny Dzień Kobiet wypada w środę, my jednak proponujemy Państwu niewielką zmianę terminu i w sobotę, 11 marca, o godz. 18:00 zapraszamy do Sali Klenczona w Wieliszewie wszystkich miłośników muzyki najwyższej próby oraz polskich piosenek w klimatycznym, kobiecym – a jakże – wykonaniu. Okazją będzie koncert Pauliny Serwatki z towarzyszeniem Jacka Prokopowicza (piano) i Adama Grzelaka (perkusja) – możemy przeczytać w zaproszeniu na imprezę, przygotowanym przez organizatorów – Gminny Ośrodek Kultury w Wieliszewie.

Trio zaprezentuje kilkanaście polskich piosenek w nowych aranżacjach i ciekawych interpretacjach. Na scenie nie zabraknie momentów lirycznych, choć przeważać będzie rytm i energia, a to wszystko okraszone pięknymi emocjami! Pojawią się również niespodzianki!

Paulina Serwatka – wokalistka, laureatka wielu konkursów i przeglądów ogólnopolskich (Grand Prix Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Start to sing”, I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu im. H. Morysa oraz dwukrotnie na Festiwalu Poezji Śpiewanej „Kraina Łagodności” organizowanym Wieliszewie – będzie to więc trzeci występ utalentowanej wokalistki w Sali Klenczona!, II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Piosenka jest dobra na wszystko”). Współpracuje z wieloma uznanymi pianistami jazzowymi, m.in. z Wojciechem Majewskim, Kamilem Barańskim, Piotrem Matuszczykiem.

Jacek Prokopowicz – pianista, kompozytor, współpracował m.in. z wybitnym gitarzystą Jarosławem Śmietaną, kontrabasistą Piotrem Rodowiczem, perkusistą Adamem Lewandowskim, zespołem Indios Bravos i Wojciechem Waglewskim. Trasy koncertowe z światowej sławy bluesmanami: Khalifem Wailin’ Walterem, GG Amosem, Alvonem Johnsonem, Krissy Matthewsem, Noelem Couttsem, Chazem de Paolo. W 2012 roku zajął I miejsce w ankiecie forum „Okolice Bluesa” dla Najlepszego Klawiszowca 2011 r. W 2013 roku zajął II miejsce na Klawiszowca Roku 2012 w ankiecie kwartalnika „Twój Blues”. Obecnie w zespołach: Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni (Top Trendy 2007, Przystanek Woodstock 2009 i 2010), Back To The Ocean, JJL Trio (blues/rock).

Adam Grzelak – utalentowany perkusista, współpracujący m.in. z Justyną Steczkowską , Krzysztofem Pumą Piaseckim, Jennifer Batten czy Khalifem Wailin’ Walterem. Dokonał wielu nagrań radiowych i telewizyjnych.

/red/

2 razy komentowano artykuł "Wieliszew: Wyjątkowy koncert na Dzień Kobiet. Bilety w cenie 15 zł już do kupienia"

  1. Chodzi zapewne o niespodzianki artystyczne – zapowiadają je wykonawcy, nie władze gminy. Na koncerty chadza się dla strawy duchowej, tę drugą lepiej odbyć przed lub po w kameralnych, być może romantycznych okolicznościach 🙂

  2. AGNIESZKA | 23/02/2017, godz. 23:45 |

    Może w Wieliszewie nie kłamią i naprawdę będą jakieś niespodzianki. W Legionowie, jak urząd Miasta zorganizował w Walentynki projekcję filmu, a po jego zakończeniu miało się odbyć losowanie trzech kolacji walentynkowych dla dwóch osób po seansie w restauracji Ratusz to nikt z obecnych na sali tego nie doczekał.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *