Reklama

Po godzinachWiadomości

Wieliszew: Warsztaty z udzielania pomocy przedmedycznej

Reklama

W najbliższą sobotę (20.06) w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach (gmina Wieliszew) odbędą się otwarte warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wstęp na nie jest wolny, ale aby wziąć w nich udział, należy się najpierw zapisać.

Reklama

Zbliżają się wakacje, okres dalekich wyjazdów, wzmożonej aktywności na świeżym powietrzu, czas w którym dochodzi do większej ilości wypadków samochodowych, utonięć i innych zdarzeń o tragicznym dla ludzkiego życia finale. Warto więc, by – obok naszej wzmożonej czujności i ostrożności – umieć pomóc osobie poszkodowanej zanim na miejscu zdarzenia pojawi się karetka. Czas ten jest zazwyczaj decydujący dla zdrowia lub życia ofiary wszelkich wypadków.

Zapraszamy zatem, wraz z GCK w Łajskach do udziału w otwartych warsztatach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, organizowanych przez legionowski oddział Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Powiat legionowski. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 20 czerwca w godz. 16:00-17:30 w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach.

Zapisy w biurze GCK – tel. 22 782 20 02, e-mail: [email protected]

GCK

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close