Wieliszew: Warsztaty z udzielania pomocy przedmedycznej

Fot. Legio24

W najbliższą sobotę (20.06) w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach (gmina Wieliszew) odbędą się otwarte warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wstęp na nie jest wolny, ale aby wziąć w nich udział, należy się najpierw zapisać.

Zbliżają się wakacje, okres dalekich wyjazdów, wzmożonej aktywności na świeżym powietrzu, czas w którym dochodzi do większej ilości wypadków samochodowych, utonięć i innych zdarzeń o tragicznym dla ludzkiego życia finale. Warto więc, by – obok naszej wzmożonej czujności i ostrożności – umieć pomóc osobie poszkodowanej zanim na miejscu zdarzenia pojawi się karetka. Czas ten jest zazwyczaj decydujący dla zdrowia lub życia ofiary wszelkich wypadków.

Zapraszamy zatem, wraz z GCK w Łajskach do udziału w otwartych warsztatach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, organizowanych przez legionowski oddział Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Powiat legionowski. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 20 czerwca w godz. 16:00-17:30 w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach.

Zapisy w biurze GCK – tel. 22 782 20 02, e-mail: [email protected]

GCK

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Wieliszew: Warsztaty z udzielania pomocy przedmedycznej"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *