Reklama

LegionowskiPo godzinachWiadomości

Wieliszew: Warsztaty ceramiczne dla seniorów

Reklama

Gminne Centrum Kultury w Łajskach (gmina Wieliszew) zaprasza seniorów na bezpłatne warsztaty ceramiczne. W sumie, w ramach programu, zaplanowano 3 spotkania. Pierwsze już we wtorek (17.09). Wstęp jest wolny, a zapisy już trwają.

Reklama

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Kultura na 55 z plusem” i są dofinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Zajęcia dla seniorów organizowane są przez Fundację Artystyczną Wylepiarnia, a jednym z lokalnych partnerów jest Ośrodek Kultury w Wieliszewie (projekt obejmuje teren gmin: Jabłonna, Nieporęt, Wieliszew, Serock, Pomiechówek i Strzegowo). Każdy z uczestników będzie miał możliwość uczestniczenia w serii trzech zajęć po 90 minut każde: lepienie z gliny, szkliwienie oraz techniki Mayco.

Celem projektu współfinansowanego ze środków Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej w Warszawie, jest wyrównywanie szans oraz stymulowanie rozwoju seniorów w wieku 55+. Zajęcia ceramiczne z elementami terapii ręki rozwijają zdolności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz naszą kreatywność.

Jak się zapisać?

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go za pomocą poczty elektronicznej lub osobiście do Centrum Kultury w Łajskach, ul. Moniuszki 2. Adres e-mail: [email protected]

Liczba miejsc jest ograniczona.

/red., OK Wieliszew/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close