Reklama
LegionowskiPo godzinachWiadomości

Wieliszew: Wakacje z kulturą – zapisy ruszają w środę

Atrakcyjne wycieczki do parków rozrywki, stadniny koni, na basen, czy mini zoo oraz ciekawe zajęcia stacjonarne – to główne punkty przygotowanych przez Ośrodek Kultury w Wieliszewie wakacyjnych atrakcji dla najmłodszych mieszkańców gminy. Zapisy na zajęcia ruszają już w środę (8.06).

Reklama

– Tegoroczne wakacje z Ośrodkiem Kultury w Wieliszewie, w ramach których zorganizujemy stacjonarne i wyjazdowe atrakcje dla grupy liczącej 45 osób w wieku 6-12 lat, zaplanowaliśmy w dniach 11-15 lipca. Tradycyjnie uczestnicy będą dowożeni z pięciu miejsc zbiórek na terenie gminy. Koszty transportu pokrywane są z budżetu Gminy Wieliszew, uczestnicy ponoszą jedynie koszt zorganizowanych atrakcji – informuje Ernest Mozol z OK Wieliszew. – Zapisy ruszają już w najbliższą środę – 8 czerwca. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń – dodaje.

Zapisać się można na cały 5-dniowy blok lub każdy dzień z osobna, płatności dokonując z góry. Koszt to 225 zł/5 dni lub 45 zł/dzień. Prowiant we własnym zakresie. Przy zapisach podajemy imię, nazwisko i wiek uczestnika, tel. kontaktowy do rodzica/opiekuna i miejsce zbiórki/odbioru oraz wypełniamy formularz uczestnictwa.

Planowane atrakcje

poniedziałek, 11.07.

  • Stadnina ŁAWRA w Łajskach (obserwacje koni na padoku, pogadanka na temat historii życia koni na Ziemi, wizyta w stajni, gry i zabawy ruchowe, indywidualne przejażdżki na koniu, ognisko z pieczeniem kiełbasek) + Aquapark FALA w Stanisławowie.

wtorek, 12.07.

  • Wyjazd do Jachranki: Centrum Kreatywnej Zabawy KIDDOS (6 stref zabaw w nowo otwartym centrum rozrywki dziecięcej) + Aquapark WARSZAWIANKA

środa, 13.07.

  • Wyjazd do Warszawy: Digillo Fun Park / Blast Arena + WODNY PARK

DFP to największy park rozrywki w Warszawie z atrakcjami dla dzieci do lat 13. „Wodny Park” jest najpopularniejszym polskim obiektem o charakterze sportowo-rekreacyjnym i jest obecnie jedyną pływalnią z basenem olimpijskim w Warszawie i jedną z niewielu w Polsce.

czwartek, 14.07.

  • Wyjazd do Warszawy: Wizyta u Kapitana Wyderki w Komisariacie Policji Rzecznej w Warszawie oraz w Parku Linowym / lub kinie.

piątek, 15.07.

  • Wyjazd do Wioski „Pod Kogutem” w Krępej koło Zalesia Górnego (w planie zwiedzanie mini zoo, animacje sportowe, gry i konkursu na łące, zwiedzanie skansenu maszyn rolniczych, wyrób masła ręczną metodą, ognisko i pieczenie kiełbasek.

UWAGA: Program może ulec zmianom.

Ośrodek Kultury w Wieliszewie zapewnia opiekę i transport tam i z powrotem, pokrywa także koszty ubezpieczenia OC i NW. Zbiórki odbywać się będą w pięciu punktach na terenie gminy (Janówek Pierwszy – parking przykościelny, Olszewnica Stara – przystanek przy Skwerze 11 Listopada, Skrzeszew – przystanek przy szkole, Łajski – zatoczka przy ul. Moniuszki przy GCK, Wieliszew – parking przy hali sportowej).

wakacje_z_kultura_2016_plakat

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button