Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Wieliszew: W garażu miał ponad 4 kg marihuany. Może iść do więzienia nawet na 12 lat

Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli w pomieszczeniach zajmowanych przez 42-latka ponad 4 kg marihuany. Na podstawie zgromadzonych materiałów sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego na okres 3 miesięcy. Może mu grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Na podstawie działań operacyjnych prowadzonych na terenie gminy Wieliszew policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu legionowskiego. Podczas sprawdzania lokalu zajmowanego przez mężczyznę oraz garażu funkcjonariusze ujawnili czarną torbę. Po sprawdzeniu jej zawartości okazało się, że w środku znajduje się 16 paczek foliowych pakowanych próżniowo z zawartością suszu roślinnego. Zabezpieczone środki przebadano i zważono. W sumie kryminalni ujawnili ponad 4 kg marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a środki odurzające do depozytu

Policjanci podczas prowadzonych czynności, poza posiadaniem znacznej ilości środków odurzających, udowodnili 42-latkowi również przygotowanie wprowadzania ich do obrotu. W dalszym ciągu trwają czynności zmierzające do ustalenia źródła pochodzenia narkotyków.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, na wniosek śledczych i prokuratora, Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

/red., KPP Legionowo/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button