Wieliszew: Świat magii z okazji Dnia Dziecka

Damian Spętany w Wieliszewie, fot. GOK Wieliszew

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Gminny Ośrodek Kultury w Wieliszewie zaprasza do udziału w wyjątkowej przygodzie, która uczestników przeniesie do cudownego świata magii. W sobotę (1.06) o godz. 17:00, w Sali im. Klenczona odbędzie się bowiem spotkanie z iluzjonistą Damianem Spętanym – półfinalistą popularnego show „Mam Talent”.

– Zapraszamy na wspaniałą podróż do magicznego świata czarów! Obserwując pokaz iluzjonisty oraz biorąc w nim czynny udział dzieciaki rozwijają swoją wyobraźnię i spostrzegawczość, a dziesiątki kolorowych rekwizytów przyciągają uwagę młodego, wymagającego widza. Efekty magiczne oczywiście nie udałyby się, gdyby nie pomoc młodych widzów, którzy razem z czarodziejem wykonują magiczne gesty i wypowiadają magiczne zaklęcia. Gwarantowana świetna zabawa i masa uśmiechu, również na twarzach dużych dzieci – czytamy w zaproszeniu organizatora tego specjalnego wieczoru.

Damian Spętany to popularny iluzjonista znany z telewizyjnych ekranów, na których jego magiczne sztuczki mogliśmy podziwiać w półfinale programu rozrywkowego “Mam talent”.

Bilety na spotkanie, w cenie 20 zł, dostępne są w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach oraz na portalu ewejsciowki.pl.

/red./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Wieliszew: Świat magii z okazji Dnia Dziecka"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *