Wieliszew: Znaleziono zwłoki poszukiwanego biegacza

Fot. arch. policja.pl

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 51-letniego biegacza z Wieliszewa. W czwartek (14.07) około godz. 10:00, w okolicy Wodociągu Północnego, znaleziono jego zwłoki.

Poszukiwania 51-letniego biegacza z Wieliszewa trwały od środy (13.07) od późnych godzin wieczornych, kiedy to rodzina poinformowała wieliszewskich policjantów o jego zaginięciu. – Mieliśmy informację, że 51-latek około godz. 19:00 wyszedł pobiegać po okolicy. Wiele godzin nie wracał jednak do domu. Rozpoczęliśmy poszukiwania – relacjonuje naszej redakcji podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

Akcja poszukiwawcza zakończyła się w czwartek (14.07) około godz. 10:00, kiedy to w lesie za Wodociągiem Północnym, kilkanaście metrów od drogi znaleziono ciało 51-letniego mężczyzny. Zgon został już potwierdzony przez lekarza.

Policjanci, pod nadzorem prokuratury będą teraz sprawdzać co doprowadziło do jego śmierci i czy nie brały w tym udziału osoby trzecie. Najprawdopodobniej ciało biegacza trafi teraz do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Wieliszew: Znaleziono zwłoki poszukiwanego biegacza"

  1. JohnRambho | 14/07/2016, godz. 14:57 |

    uprawianie sportu to niebezpieczne zajęcie

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *