Reklama

Kultura

Wieliszew: Propozycje Gminnego Centrum Kultury na wakacje

Reklama

Sobota, 29 czerwca, była ostatnim dniem zajęć w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach przed wakacyjną przerwą. Sekcje ruszą ponownie w połowie września. Na lato pojawiły się jednak inne propozycje…

Reklama

fot. GCK w Łajskach

fot. GCK w Łajskach

W letniej ofercie GCK znajdują się zajęcia w ramach Klubu Malucha, sekcji fitness i joga, rozgrywki tenisa ziemnego oraz dwutygodniowe WAKACJE Z KULTURĄ. Poniżej znaleźć można więcej informacji o zajęciach.

WAKACJE Z KULTURĄ – zajęcia i wyjazdy organizowane przez Ośrodek Kultury w Wieliszewie w dniach 29 lipca – 9 sierpnia.  Zapisy od 1 lipca.

KLUB MALUCHA – zajęcia ogólnorozwojowe w grupach do 6 osób, dla dzieci od lat 2,5 do 5 lat, odbywają się od poniedziałku do piątku – w godz. 10:00-13:00 (Poranki z Maluchem) oraz we wtorki i czwartki – w godz. 16:00-19:00 (Popołudnia z Maluchem).

HATHA JOGA – zajęcia poprawiające pracę całego organizmu, skierowane są do osób w każdym wieku, bez względu na kondycję fizyczną odbywają się w każdą środę, w godz. 20:00-21:00. Szczegóły i płatność u prowadzącej.

FITNESS – zajęcia w poniedziałki (18:30 płaski brzuch, 19:30 zdrowy kręgosłup), wtorki (19:00 tbc), czwartki (18:00 pilates, 19:30 cellulit atak). Szczegóły i płatność u prowadzących.

AMATORSKA LIGA TENISA ZIEMNEGO – szczegóły na stronie www OK Wieliszew w zakładce LIGA TENISA.

BOISKO WIELOFUNKCYJNE (możliwość gry w tenisa ziemnego i siatkówkę) – wynajem w godz. otwarcia GCK po rezerwacji telefonicznej (koszt: 20 zł/h + 5 zł sprzęt, tel. 22 782 20 02)

MOJA AFRYKA – do końca wakacji zapraszamy zainteresowanych tematyką afrykańską, fotografią podróżniczą, a także wszystkich poszukujących inspiracji do wakacyjnych wojaży, na wystawę fotografii pani Bożeny Kubiak, wykonanych podczas „wyprawy” do Afryki (Kenia).

SZANTY NAD ZALEWEM – 9. Wieliszewski Festiwal Folkowo-Szantowy.

Plaża przy 600-lecia w Wieliszewie, 24-25 sierpnia 2013 r., wystąpią: Hoverla (Ukraina), Strefa Mocnych Wiatrów, laureat Złotego Pagaja (zgłoszenia i przesłuchania w warszawskiej tawernie “Gniazdo Piratów”), Andrzej Korycki i Dominika Żukowska, Mietek Folk, Mechanicy Szanty, Drake, B.O.R.Y., Menele, Wyciągnięci z Mesy. Ponadto atrakcje na plaży: gry i konkursy rodzinne, rywalizacja sportowa, stoiska promocyjne, dla najmłodszych rejsy statkiem wycieczkowym! Bezpłatne pole namiotowe czynne od piątku, 23 sierpnia.

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.ok.wieliszew.pl

/GCK, wł/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close