Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Wieliszew: Próbował pozbyć się narkotyków na oczach policjantów

Reklama

Policjanci z komisariatu w Wieliszewie zatrzymali 21-letniego Pawła S. Mężczyzna jest podejrzewany o posiadanie narkotyków. Wpadł, bo próbował się ich pozbyć na oczach funkcjonariuszy policji. Paweł S. już usłyszał zarzut posiadania zabronionej prawem substancji. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

Reklama

Jak relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo do zatrzymania Pawła S. doszło w poniedziałek (1.08) około godz. 23:00. – Policjanci patrolujący Wieliszew, w okolicy ul. Modlińskiej zauważyli idące dwie osoby. Postanowili je wylegitymować. Jeszcze przed rozpoczęciem czynności operacyjnych 21-letni Paweł S. zaczął zachowywać się nerwowo. Wyjął z kieszeni torebkę foliową z suszem roślinnym i odrzucił ją na pobocze. Nie uszło to uwadze policjantów, którzy odebrali mężczyźnie narkotyki – informuje podkom. Kuligowska.

Paweł S. został zatrzymany, a zawartość torebki foliowej poddana badaniom. Okazało się, że była to marihuana. – Policjant dochodzeniowo-śledczy przesłuchał 21-latka i przedstawił mu zarzut posiadania środków odurzających. Młody mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Za przestępstwo, o które jest podejrzany grozi mu do 3 lat więzienia – mówi rzeczniczka legionowskiej policji.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close