Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Wieliszew: Pożar sklepu przy 600-lecia. Czy to było podpalenie?

Reklama

W piątek (3.03) tuż przed godz. 1:00 w nocy legionowska straż pożarna została poinformowana o pożarze, do którego doszło w nieużywanym sklepie znajdującym się przy ul. 600-lecia w Wieliszewie. Na miejsce niezwłocznie wysłano 3 wozy gaśnicze. Na szczęście pożar nie okazał się groźny i został ugaszony jeszcze przed przyjazdem strażaków. Czy było to podpalenie? Na to pytanie odpowiedzą policjanci, którzy właśnie wszczęli dochodzenie w sprawie tajemniczego pożaru.

Reklama

Jak informuje naszą redakcję dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, w chwili przyjazdu na miejsce pierwszych zastępów pożar nieużywanego pomieszczenia sklepowego, dobudowanego do budynku mieszkalnego był już ugaszony. – Strażacy z JRG Legionowo oraz OSP Wieliszew jedynie zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Czas interwencji wyniósł godzinę i 17 minut – relacjonuje dyżurny legionowskich strażaków.

Na miejscu zdarzenia swoje czynności prowadzili także policjanci. Jak mówi naszemu dziennikarzowi podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo, w sprawie pożaru jest już prowadzone dochodzenie. – Przewidujemy powołanie biegłego, który ustali co się tam wydarzyło – informuje podkom. Kuligowska, która jednocześnie zaprzecza informacjom, że na miejscu znaleziono tajemniczą butelkę z łatwopalną substancją, co mogłoby sugerować podpalenie. – Nic mi na ten temat nie wiadomo – ucina rozmowę rzeczniczka policji.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close