Wieliszew: Ośrodek Kultury organizuje kurs na wychowawcę kolonijnego

Ośrodek Kultury w Wieliszewie organizuje kurs na wychowawcę kolonijnego, Fot. pixabay.com/CC0 Public Domain

Ośrodek Kultury w Wieliszewie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w jednodniowym kursie uprawniającym do wykonywania pracy jako wychowawca kolonijny. Kurs jest bezpłatny pod warunkiem nawiązania z ośrodkiem współpracy polegającej na opiece nad najmłodszymi w czasie wakacji.

Wieliszewski Ośrodek Kultury każdego roku podczas wakacji i ferii organizuje 2-tygodniowy blok wypoczynkowy dla najmłodszych mieszkańców, na który składają się zarówno zajęcia stacjonarne – odbywające się na terenie ośrodka, jak i wyjazdy rozrywkowo-edukacyjne. Ukończenie kursu wychowawcy kolonijnego daje każdemu możliwość aktywnego włączenia się w organizację tego wypoczynku. Co bardzo ważne placówka sfinansuje zajęcia każdemu, kto nawiąże z nią współpracę i pomoże w opiece nad dziećmi w czasie wakacji i ferii.

Jednodniowy kurs na wychowawcę kolonijnego odbędzie się 31 maja w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach przy ul. Moniuszki 2. W kursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która ma ukończoną szkołę średnią. Zgłoszenia można nadsyłać drogą mailową pod adres: [email protected] Można także skorzystać z drogi telefonicznej. W tym celu należy wybrać numer: 22 782 20 02.

wolontariusz_kultury_2016

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Wieliszew: Ośrodek Kultury organizuje kurs na wychowawcę kolonijnego"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *