Reklama


Legio EduLegionowskiWiadomości

Wieliszew: Ośrodek Kultury organizuje kurs na wychowawcę kolonijnego

Reklama

Ośrodek Kultury w Wieliszewie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w jednodniowym kursie uprawniającym do wykonywania pracy jako wychowawca kolonijny. Kurs jest bezpłatny pod warunkiem nawiązania z ośrodkiem współpracy polegającej na opiece nad najmłodszymi w czasie wakacji.

Reklama

Wieliszewski Ośrodek Kultury każdego roku podczas wakacji i ferii organizuje 2-tygodniowy blok wypoczynkowy dla najmłodszych mieszkańców, na który składają się zarówno zajęcia stacjonarne – odbywające się na terenie ośrodka, jak i wyjazdy rozrywkowo-edukacyjne. Ukończenie kursu wychowawcy kolonijnego daje każdemu możliwość aktywnego włączenia się w organizację tego wypoczynku. Co bardzo ważne placówka sfinansuje zajęcia każdemu, kto nawiąże z nią współpracę i pomoże w opiece nad dziećmi w czasie wakacji i ferii.

Jednodniowy kurs na wychowawcę kolonijnego odbędzie się 31 maja w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach przy ul. Moniuszki 2. W kursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która ma ukończoną szkołę średnią. Zgłoszenia można nadsyłać drogą mailową pod adres: [email protected] Można także skorzystać z drogi telefonicznej. W tym celu należy wybrać numer: 22 782 20 02.

wolontariusz_kultury_2016

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close